www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۳۰ 1394/05/17

از ما انتقاد کنید!

مخاطبین رسانه روز ۱۷ مرداد ماه شاهد بزرگداشت روز خبرنگار در رسانه های مکتوب و مجازی هستند. اما شما اینجا می‌توانید از ما خبرنگاران انتقاد کرده و اگر مایل بودید پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، محمود صارمی خبرنگار ایرانی بود که در سال ۱۳۷۷ در جریان […]

مخاطبین رسانه روز ۱۷ مرداد ماه شاهد بزرگداشت روز خبرنگار در رسانه های مکتوب و مجازی هستند. اما شما اینجا می‌توانید از ما خبرنگاران انتقاد کرده و اگر مایل بودید پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، محمود صارمی خبرنگار ایرانی بود که در سال ۱۳۷۷ در جریان کشتار دیپلمات‌های ایرانی در مزارشریف کشته شد. شورای فرهنگ عمومی کشور در اولین سالگرد این رخداد، ۱۷ مرداد را به پاس قدردانی از این مقام «روز خبرنگار» نامید. و حالا این روز برای رسانه ها رنگ و بوی خاصی دارد.

مخاطبین نیز بیش از دیگران با اهالی رسانه همراه بوده و شاهد بزرگداشت روز خبرنگار در رسانه ها هستند. بزرگداشتی که شاید با یک هدیه، چند یادداشت و دل نوشته، تقدیر و تشکر برخی از مسئولین و یا چند مصاحبه در باب مشکلات صنفی و معیشتی خبرنگاران همراه باشد.

حالا شما مخاطبین رزمی می توانید اینجا از ما انتقاد کنید. ایرادات ما را در ماهنامه رزم آور و پایگاه خبری رزم نیوز برایمان بازگو کنید و یا اگر مایل بودید اندکی هم از ما تمجید کنید! خبرنگاران و جامعه رسانه امروز مخاطب نوشته های شما و انتقادات و پیشنهادات شما هستند.

شما بنویسد؛ ما می‌خوانیم!

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار