www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۳۰ 1394/05/17

از ما انتقاد کنید!

مخاطبین رسانه روز ۱۷ مرداد ماه شاهد بزرگداشت روز خبرنگار در رسانه های مکتوب و مجازی هستند. اما شما اینجا می‌توانید از ما خبرنگاران انتقاد کرده و اگر مایل بودید پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، محمود صارمی خبرنگار ایرانی بود که در سال ۱۳۷۷ در جریان […]

مخاطبین رسانه روز ۱۷ مرداد ماه شاهد بزرگداشت روز خبرنگار در رسانه های مکتوب و مجازی هستند. اما شما اینجا می‌توانید از ما خبرنگاران انتقاد کرده و اگر مایل بودید پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، محمود صارمی خبرنگار ایرانی بود که در سال ۱۳۷۷ در جریان کشتار دیپلمات‌های ایرانی در مزارشریف کشته شد. شورای فرهنگ عمومی کشور در اولین سالگرد این رخداد، ۱۷ مرداد را به پاس قدردانی از این مقام «روز خبرنگار» نامید. و حالا این روز برای رسانه ها رنگ و بوی خاصی دارد.

مخاطبین نیز بیش از دیگران با اهالی رسانه همراه بوده و شاهد بزرگداشت روز خبرنگار در رسانه ها هستند. بزرگداشتی که شاید با یک هدیه، چند یادداشت و دل نوشته، تقدیر و تشکر برخی از مسئولین و یا چند مصاحبه در باب مشکلات صنفی و معیشتی خبرنگاران همراه باشد.

حالا شما مخاطبین رزمی می توانید اینجا از ما انتقاد کنید. ایرادات ما را در ماهنامه رزم آور و پایگاه خبری رزم نیوز برایمان بازگو کنید و یا اگر مایل بودید اندکی هم از ما تمجید کنید! خبرنگاران و جامعه رسانه امروز مخاطب نوشته های شما و انتقادات و پیشنهادات شما هستند.

شما بنویسد؛ ما می‌خوانیم!

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.