www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۴۹ 1393/12/18

از سوی سرمربی تیم ملی تکواندو؛ ملی‌پوشان اعزامی به تورنمنت تکواندوی هلند مشخص شدند

ترکیب تیم‌های ملی تکواندوی زنان و مردان ایران اعزامی به تورنمنت بین‌المللی هلند(G2) مشخص شدند. به گزارش “رزم نیوز” ، تورنمنت بین المللی هلند 23 و 24 اسفند ماه در شهر آیندهون هلند برگزار می شود و تیم ملی تکواندوی مردان با 14 هوگوپوش و زنان با 9 ورزشکار راهی این مسابقات می شوند. محمد […]

ترکیب تیم‌های ملی تکواندوی زنان و مردان ایران اعزامی به تورنمنت بین‌المللی هلند(G2) مشخص شدند.

به گزارش “رزم نیوز” ، تورنمنت بین المللی هلند 23 و 24 اسفند ماه در شهر آیندهون هلند برگزار می شود و تیم ملی تکواندوی مردان با 14 هوگوپوش و زنان با 9 ورزشکار راهی این مسابقات می شوند.

محمد کاظمی و آرمین هادی پور در وزن منهای 54 کیلوگرم، فرزان عاشورزاده در وزن منهای 58 کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی در وزن منهای 63 کیلوگرم، محمد باقری معتمد، علیرضا نصرآزادانی و مهرداد نورمحمدی در وزن منهای 68 کیلوگرم، فرزاد عبدالهی، مسعود حجی زواره و سید محمد رفیعی در وزن منهای 74 کیلوگرم، مهدی خدابخشی و امید عمیدی در وزن منهای 87 کیلوگرم و سجاد مردانی و مرتضی شیری در وزن به اضافه 87 کیلوگرم بر روی شیاپ چانگ خواهند رفت.

تیم مردان ایران تنها در وزن منهای 80 کیلوگرم نماینده ای نخواهد داشت.

بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو در مورد اعزام نشدن بهنام اسبقی به این رقابت ها گفت: با توجه به طول درمان اسبقی، صلاح در این بود تا او روند درمان خود را با آرامش سپری کند تا بتواند هرچه زودتر تمرینات خود را آغاز کند و به محض بهبود کامل و شروع تمریناتش، قطعا در سایر تورنمنت ها و مسابقات گرندپریکس سال 2015 در کنار ما خواهد بود.

همچنین فاطمه مداحی و نگار شیری (منهای 46 کیلوگرم)، بهاره ندرخانلو و ریحانه محمدی (منهای 53 کیلوگرم)، کیمیا علیزاده (منهای 53 کیلوگرم)، شکرانه ایزدی (منهای 62 کیلوگرم)، فاطمه روحانی (منهای 67 کیلوگرم)، هانیه اخلاقی (منهای 73 کیلوگرم)، اکرم خدابنده (به اضافه 73 کیلوگرم) به همراه مینو مداح (سرمربی) و آزاده یاسایی (مربی) تکواندوکاران اعزامی به این مسابقات هستند.

تیم ملی زنان هم در وزن منهای 49 کیلوگرم نماینده ای ندارد.

تورنمنت بین المللی هلند G2 است و به نفر اول 20 امتیاز، نفر دوم 12 امتیاز و نفرات سوم 7.2 امتیاز در راه کسب سهمیه المپیک 2016 تعلق خواهد گرفت.

آخرین اخبار