www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 8076 ۱۴:۴۱ ۱۳۹۵/۰۸/۱۲

ادامه تصمیمات دقیقه نودی در بوکس/ اعزام جوانان پای پرواز لغو شد!

فدراسیون بوکس که این روزها تنها در بخش پایه فعالیت دارد اعزام تیم جوانان به مسابقات جهانی را هم لغو کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در روزهایی که تیم ملی بوکس بزرگسالان نه اردو دارد و نه سرمربی، این جوانان هستند که در تمرینات مداوم حضور دارند. آنها در رقابتهای آسیایی اخیر به نتیجه خوبی نرسیدند و حالا هم قرار بود به مسابقات جهانی که ۲۷ آبان تا ۴ آذر به میزبانی سن پترزبورگ روسیه برگزار می شود اعزام شوند؛ سفری که همچون بسیاری از اعزام های بوکس دقیقه نود لغو شد.

فدراسیون بوکس در حالی علت لغو این اعزام را عدم نتیجه گیری جوانان می داند که از مدتها قبل شرایط و سطح فنی این بوکسورها مشخص بود. به نظر نمی رسد بوکس جوانان ایران با سرمربیان فعلی بتواند فن جدیدی بیاموزد و پشتوانه خوبی برای تیم ملی بزرگسالان باشد.

لزوم جذب مربی خارجی کاربلد بیش از آنکه در تیم ملی بزرگسالان حائز اهیمت باشد در رده های سنی پایه الزامی است. اتفاقی که فدراسیون بوکس سالها از آن دریغ کرده است در حالی که در کشورهای صاحب مدال المپیک از جمله کوبا نونهالان بوکس را در یک پروسه ۸ ساله برای دو دوره بعدی المپیک در دست مربیان کاربلد و متخصص می گذارند.

اردوهای تیم از اعزام مانده جوانان روز جمعه همین هفته پیگیری می شود و  قرار است ملی پوشان این رشته به جای مسابقات جهانی روسیه به یک تورنمنت سطح بالا اعزام شوند.

آخرین اخبار

آخرین بوکسور ایران یک قدم تا فینال
آخرین بوکسور ایران یک قدم تا فینال
محمد پارسایی آخرین نماینده بوکس ایران در چارچوب مسابقات بوکس قهرمانی نوجوانان آسیا امروز در نیمه نهایی به مصاف نماینده تاجیکستان خواهد رفت.
انتقام یا تکرار؟ + فیلم
انتقام یا تکرار؟ + فیلم
کمتر از دو ماه تا برگزاری مبارزه دیدنی قهرمانی سنگین وزن جهان بین آنتونی جاشوا و اندی رویز فاصله داریم.