www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۲:۱۵ 1394/04/02

اختصاصی رزم نیوز/ طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان؛ رغبتی برکنار شد

مدیرکل برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان از سمت خود برکنار شد. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، ” علی رغبتی ” که در سال های اخیر در پست های مختلفی از جمله: دبیر شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان و سرپرست کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال فعالیت می کرد، مسئولیت […]

مدیرکل برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان از سمت خود برکنار شد.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز، ” علی رغبتی ” که در سال های اخیر در پست های مختلفی از جمله: دبیر شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان و سرپرست کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال فعالیت می کرد، مسئولیت مدیریت برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان را نیز برعهده داشت که دیروز (دوشنبه) و با حکم ” محمود گودرزی ” وزیر ورزش و جوانان برکنار شد.

رغبتی همچنین یکی از اعضای شورای ساماندهی سبک های رزمی در سازمان تربیت بدنی وقت و همچنین وزارت ورزش بود و ارتباطات خوبی با ورزش های رزمی داشت.

شنیده‌ها حکایت از این دارد که یک خانم جایگزین وی شده، اما هنوز وزارت ورزش و جوانان این خبر را به طور رسمی اعلام نکرده است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.