www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۳۱ 1394/06/29

احدی : روزبهانی نیاز به حضور در بوکس جهانی ندارد/ گلایه احسان مالی نیست

سرمربی احسان روزبهانی در رقابتهای لیگ حرفه ای بوکس جهان گفت: احسان روزبهانی نیازی ندارد در رقابتهای قهرمانی بوکس جهان شرکت کند. وی در مسابقات حرفه ای حضور دارد و اصلا اجازه حضور در آماتور را ندارد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اکبر احدی سرمربی تیم بوکس حرفه ای ایران در گفتگو با […]

سرمربی احسان روزبهانی در رقابتهای لیگ حرفه ای بوکس جهان گفت: احسان روزبهانی نیازی ندارد در رقابتهای قهرمانی بوکس جهان شرکت کند. وی در مسابقات حرفه ای حضور دارد و اصلا اجازه حضور در آماتور را ندارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اکبر احدی سرمربی تیم بوکس حرفه ای ایران در گفتگو با خبرگزاریمهر با اشاره به رقابت روزبهانی در لیگ حرفه ای بوکس جهان گفت: در این رقابت احسان روزبهانی و بوکسور فرانسوی هر دو بوکسور به شدت مصدوم شدند. بوکسور فرانسوی از ناحیه دنده و احسان هم از ناحیه پلک دچار آسیب دیدگی شد که سلامتی اش برایم مهمتر بود و اجازه ندادم رقابت را ادامه دهد.

وی در خصوص شرایط حضور روزبهانی در مسابقات جهانی قطر عنوان کرد: روزبهانی نیازی ندارد در مسابقات جهانی قطر شرکت کند. او مصدوم است و اصلا به دلیل اینکه در رقابتهای حرفه ای شرکت می کند اجاز حضور در مسابقات آماتور را ندارد.

سرمربی تیم حرفه ای بوکس ادامه داد: روزبهانی حدود ۵-۶ ماه از مسابقات دور بوده و سنگینی جو باعث می شود تا نقاط ضعف و قوت مشخص نشود. احسان از نظر بدنی و فنی آماده بود اما از نظر مبارزه ای  ماه ها از شرایط رقابت دور بود. او مبارزه خوبی کرد و البته قبلا این بوکسور را شکست داده بود.

احدی در پاسخ به این سوال که آیا احسان باید مبلغی از هزینه دریافتی خود را به شما و سایر کادر فنی بدهد گفت: خیر، احسان مبلغی را از لیگ حرفه ای دریافت میکند که مختص خودش است و ۳۰ درصد دیگر هم جداگانه به فدراسیون بوکس داده می شود که فدراسیون آن را صرف تدارک وی و مربیانش میکند. البته هنوز فدراسیون ایران این مبلغ را دریافت نکرده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: گلایه های روزبهانی مالی نیست. او نگران بوکس است و نیاز به تدارک بیشتر دارد. چیزی که تا به امروز فراهم نشده است. ما چند مسابقه برای وی در نظر گرفتیم که انجام نشد. امیدواریم در ادامه شرایط خوبی برای وی و دیگر بوکسورها که تنها برای موفقیت ورزش ایران تلاش می کنند فراهم شود.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید