www.khabarrazmavar.ir

عمل جراحی فعلا حذف شد

شناسه خبر : ۱۷:۴۹ 1399/12/02

ابهام برای حضور هادی‌پور در المپیک/ کار سخت تکواندوکار ایران

تکواندوکار المپیکی کشورمان برای حضور در بازی‌های المپیک توکیو باید یک دوره پزشکی را پشت سر بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، آرمین هادی‌پور نماینده وزن دوم المپیک کشورمان به دلیل پارگی رباط ( ACL) باید در یک دوره پزشکی سخت، خود را برای حضور در بازی‌های المپیک آماده کند.

فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی تکواندو در این رابطه گفت: آرمین هادی‌پور دچار یک آسیب‌دیدگی کهنه بود که این آسیب‌دیدگی در تمرینات اردویی تشدید شد. بر این اساس، از چندین پزشک مشاوره گرفتیم که رأی به عمل جراحی دادند البته در صورت عمل جراحی، هادی‌پور حضور در المپیک توکیو را از دست می‌داد.

وی ادامه داد: با دکتر امینی در آلمان مشورت کردیم. وی قول داد که با عمل جراحی در موعد مقرر، هادی‌پور را به مسابقات المپیک برساند ولی با توجه به اینکه ریسک این نوع جراحی بالا بود و احتمال غیبت آرمین در المپیک وجود داشت، در نهایت با مشورت پزشکان تصمیم گرفتیم از جراحی منصرف شده و با فیزیوتراپی و کنترل پزشکی، وی را برای حضور در المپیک آماده کنیم.

عسگری ابراز امیدواری کرد که با تدابیر اندیشیده شده توسط فدراسیون تکواندو و همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی، هادی‌پور بتواند در موعد مقرر برای حضور در المپیک آماده شود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.