www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۳۸ 1401/02/19

آغاز فعالیت انجمن جوجیتسو زیر نظر فدراسیون انجمن‌های ورزشی

انجمن جوجیتسو فعالیت خود را زیر نظر فدراسیون انجمن‌های ورزشی آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزشی، محمد حسن رستمیان رئیس انجمن جوجیتسو به همراه امیر خوش‌بین دبیر انجمن با محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی نشست مشترکی را برگزار کردند. در این دیدار در خصوص نوع فعالیت این رشته رزمی تحت پوشش این فدراسیون و برنامه ریزی در جهت توسعه و گسترش این ورزش در سطح کشور و حضور مستمر در میادین بین‌المللی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

بدین ترتیب انجمن جوجیتسو تحت پوشش فدراسیون انجمن‌های ورزشی فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و برنامه این مجموعه برای تعامل با هیئت‌های استانی، تشکیل کمیته‌های استان‌ها و برگزاری مسابقات سراسری تدوین خواهد شد.

جوجیتسو چند سال قبل هم در مقطعی تحت پوشش فدراسیون انجمن‌های ورزشی قرار داشت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.