www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۰۹ 1394/05/08

آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی با حذف ۵ تکواندوکار

دور جدید تمرینات تیم ملی تکواندو با حذف ۵ تکواندوکار از اردوی آماده‎سازیاز روز جمعه در سالن خانه تکواندو آغاز می‎شود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اردوی آماده سازی تیم ملی تکواندو برای حضور در رقابت‌های جایزه بزرگ روسیه در فاصله کمتر از دو روز پس از بازگشت ملی‎پوشان از رقابت‎های بین المللی کره جنوبی […]

دور جدید تمرینات تیم ملی تکواندو با حذف ۵ تکواندوکار از اردوی آماده‎سازیاز روز جمعه در سالن خانه تکواندو آغاز می‎شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اردوی آماده سازی تیم ملی تکواندو برای حضور در رقابت‌های جایزه بزرگ روسیه در فاصله کمتر از دو روز پس از بازگشت ملی‎پوشان از رقابت‎های بین المللی کره جنوبی  از فردا در خانه تکواندو آغاز می‎شود.

سرمربی تیم ملی تکواندو با کشیدن قلم قرمز بر روی نام ۵ تکواندوکار  از آرمین هادی‎پور، محمد کاظمی، فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی، بهنام اسبقی، علیرضا نصرآزادانی، فرزاد ذوالقدری، مسعود حجی زواره، مهدی خدابخشی، امید عمیدی و سجاد مردانی برای حضور در دور جدید تمرینات دعوت به عمل آورد.

سروش احمدی، مهرداد نورمحمدی، سیدمحمد رفیعی، فرزاد عبدالهی و مرتضی شیری ۵ تکواندوکاری هستند که از ادامه همراهی با اردونشینان بازماندند.

مرحله اول رقابت‎های جایزه بزرگ که امتیاز آن در کسب سهمیه المپیک محاسبه می‎شود ۲۳ تا ۲۵ مردادماه در روسیه برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.