www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 5799 ۱۴:۱۰ ۱۳۹۵/۰۳/۱۶

UFC 199: هفتمین پیروزی داریوش هم رقم خورد

بن ایل داریوش مبارز ایرانی الاصل UFC دیشب موفق شد در چهارچوب رقابتهای UFC 199 که در ایالت کالیفرنیا برگزار می شد، با ضربات مشت، حریف خود جیمز ویک آمریکایی را در دقیقه پایانی راند اول ناک اوت کند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این هفتمین پیروزی داریوش از زمان ورودش به UFC […]

بن ایل داریوش مبارز ایرانی الاصل UFC دیشب موفق شد در چهارچوب رقابتهای UFC 199 که در ایالت کالیفرنیا برگزار می شد، با ضربات مشت، حریف خود جیمز ویک آمریکایی را در دقیقه پایانی راند اول ناک اوت کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این هفتمین پیروزی داریوش از زمان ورودش به UFC است. جالب اینکه حریف دیشب او تا پیش از این هیچ شکستی را در UFC تجربه نکرده بود و حتی پیروزی بر رمزی نیجم که پارسال داریوش را شکست داده بود را نیز در کارنامه اش داشت.

موقعیت رو به رشد بن ایل در UFC این نوید را می دهد که در آینده ای نه چندان دور باید منتظر مبارزه او بر سر کمربند قهرمانی UFC در دسته سبک وزن باشیم.

UFC3214

UFC324

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
سال ها پیش یکی از کارشناسان خبره دنیای پرورش اندام با کنایه نسبت به اوضاع به هم ریخته و نا بسامان این ورزش در کشورمان جمله ای را به کار می برد که بسیار با مسما بود. این کارشناس می گفت: پرورش اندام ایران پدران زیادی دارد اما مادر ندارد!
محرومیت برای پسر بد!
محرومیت برای پسر بد!
با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ بدر هاری ، فایتر مراکشی تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ دور از رینگ خواهد بود.