www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 5799 ۱۴:۱۰ ۱۳۹۵/۰۳/۱۶

UFC 199: هفتمین پیروزی داریوش هم رقم خورد

بن ایل داریوش مبارز ایرانی الاصل UFC دیشب موفق شد در چهارچوب رقابتهای UFC 199 که در ایالت کالیفرنیا برگزار می شد، با ضربات مشت، حریف خود جیمز ویک آمریکایی را در دقیقه پایانی راند اول ناک اوت کند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این هفتمین پیروزی داریوش از زمان ورودش به UFC […]

بن ایل داریوش مبارز ایرانی الاصل UFC دیشب موفق شد در چهارچوب رقابتهای UFC 199 که در ایالت کالیفرنیا برگزار می شد، با ضربات مشت، حریف خود جیمز ویک آمریکایی را در دقیقه پایانی راند اول ناک اوت کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این هفتمین پیروزی داریوش از زمان ورودش به UFC است. جالب اینکه حریف دیشب او تا پیش از این هیچ شکستی را در UFC تجربه نکرده بود و حتی پیروزی بر رمزی نیجم که پارسال داریوش را شکست داده بود را نیز در کارنامه اش داشت.

موقعیت رو به رشد بن ایل در UFC این نوید را می دهد که در آینده ای نه چندان دور باید منتظر مبارزه او بر سر کمربند قهرمانی UFC در دسته سبک وزن باشیم.

UFC3214

UFC324

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

تغییرات در هیات رئیسه فدراسیون جهانی بوکس/ نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB
تغییرات در هیات رئیسه فدراسیون جهانی بوکس/ نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB
پس از کناره گیری "غفور رحیموف" رئیس ازبکستانی از اتحادیه جهانی بوکس (آیبا)تغییرات در هیات رئیسه آغاز خواهد شد اما رضا نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB به مدت سه سال دیگر عضو این کمیسیون باقی خواهد ماند.