www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 3528 ۱۲:۳۵ ۱۳۹۴/۰۶/۰۸

2 نقره و 2 برنز برای کاراته شوتوکان JKA ایران در رقابتهای قاره ای

تیم منتخب کاراته شوتوکان JKA ایران که در اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه JKA شرکت کرده بود، با کسب دو نشان نقره و دو مدال برنز به کار خود پایان داد.به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در این دوره از  رقابتها که با حضور 419 ورزشکار از 16 کشور در سالن ایندور […]

تیم منتخب کاراته شوتوکان JKA ایران که در اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه JKA شرکت کرده بود، با کسب دو نشان نقره و دو مدال برنز به کار خود پایان داد.به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در این دوره از  رقابتها که با حضور 419 ورزشکار از 16 کشور در سالن ایندور اسپرت بانکوک پایتخت تایلند برگزار شد، تیم کاتای بزرگسالان (دانشگاه پیام نور کرمان) با ترکیب مصطفی پور جلالی ، عمار میرزایی و حمید عرب پور و با مربیگری محسن رشیدی نژاد با راهیابی به فینال، در آخرین مبارزه مغلوب تیم قدرتمند ژاپن شد و به عنوان نایب قهرمانی دست یافت وتیم استرالیا مقام سوم را از آن خود کرد.

در رده سنی 19 تا 21 سال کاتای انفرادی دختران فرزانه قاسمی زاده موفق به کسب مدال نقره شد.

در رده سنی 9 سال دختران نیز هلیا زینعلی در کاتای انفردای مدال نقره و در کومیته انفردای مدال برنز را از آن خود کرد.

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.