www.khabarrazmavar.ir

با نظر هروی؛

شناسه خبر : 9277 ۲۰:۱۲ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶

۸ کاراته‌کا به اردوی تیم ملی دعوت شدند

سرمربی تیم ملی از هشت کاراته کا برای حضور در نخستین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دور جدید تمرینات تیم ملی برای حضور در بازیهای کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا از شنبه ١٩ فروردین ماه در قزوین تشکیل خواهد شد که علاوه بر نفرات اول و دوم آخرین مرحله از رقابتهای انتخابی تیم ملی، هشت کاراته ما نیز با نظر سرمربی تیم ملی به این اردو دعوت شدند.

بر همین اساس، حسین سمندر، مهدی خدابخشی، بهمن عسگری، سعید فرخی، ایمان سنچولی، هامون درفشی پور، سعید علیپور و محمد بخش محمدلو ۸ بازیکنی هستند که به نخستین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت شده اند.

هروی در مورد دعوت از نفرات جدید به اردوی آماده سازی گفت: این نفرات در کنار اردونشینان بازیهای کشورهای اسلامی و مسابقات آسیایی قزاقستان تمرینات آماده سازی را انجام می دهند که با نظر کادر فنی در مورد آنها تصمیم گیری خواهد شد.

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.