www.khabarrazmavar.ir

با نظر هروی؛

شناسه خبر : 9277 ۲۰:۱۲ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶

۸ کاراته‌کا به اردوی تیم ملی دعوت شدند

سرمربی تیم ملی از هشت کاراته کا برای حضور در نخستین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دور جدید تمرینات تیم ملی برای حضور در بازیهای کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا از شنبه ١٩ فروردین ماه در قزوین تشکیل خواهد شد که علاوه بر نفرات اول و دوم آخرین مرحله از رقابتهای انتخابی تیم ملی، هشت کاراته ما نیز با نظر سرمربی تیم ملی به این اردو دعوت شدند.

بر همین اساس، حسین سمندر، مهدی خدابخشی، بهمن عسگری، سعید فرخی، ایمان سنچولی، هامون درفشی پور، سعید علیپور و محمد بخش محمدلو ۸ بازیکنی هستند که به نخستین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت شده اند.

هروی در مورد دعوت از نفرات جدید به اردوی آماده سازی گفت: این نفرات در کنار اردونشینان بازیهای کشورهای اسلامی و مسابقات آسیایی قزاقستان تمرینات آماده سازی را انجام می دهند که با نظر کادر فنی در مورد آنها تصمیم گیری خواهد شد.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)