www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14335 ۰۹:۴۰ ۱۳۹۸/۰۱/۲۴

۵ داور ایرانی در اردوی تمرینی المپیک توکیو

فدراسیون جهانی تکواندو ۵ داور ایرانی را برای حضور در اردوی تمرینی، انتخابی المپیک ۲۰۲۰ به چین دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، کمیته داوران فدراسیون جهانی به منظور انتخاب ۳۰ داور برتر جهان برای قضاوت در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ – توکیو کمپ‌های آموزشی را در سطح ۵ قاره جهان برگزار می‌نماید.

بر همین اساس ۲۶۰ داور بین‌المللی از ۵ قاره برای حضور در مرحله نخست این آموزش‌ها انتخاب شده‌اند و تاکنون نیز این کمپ در قاره آمریکا، اروپا و آفریقا برگزار شده است.

داوران در این کلاس‌ها تست‌های فنی، جسمانی و پزشکی را پشت سر می‌گذارند؛ در نهایت ۵۰ داور انتخاب شده و تا زمان باقی‌مانده تا المپیک در مسابقات مهم به قضاوت می‌پردازند و در نهایت ۳۰ داور (۱۵ مرد – ۱۵ زن) مشخص و راهی توکیو می‌شوند.

کلاس آموزشی برای داوران قاره آسیا و اقیانوسیه نیز از ۲۹ فروردین‌ماه تا یکم اردیبهشت‌ماه در «ووشی» چین برگزار می‌شود که از ایران حافظ مهدوی، شهرام اربابی، عبدالرضا بهاری، حمید نصری‌نژاد و بدری اسدی برای حضور در این کمپ دعوت شده‌اند.

آخرین اخبار

چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
سال ها پیش یکی از کارشناسان خبره دنیای پرورش اندام با کنایه نسبت به اوضاع به هم ریخته و نا بسامان این ورزش در کشورمان جمله ای را به کار می برد که بسیار با مسما بود. این کارشناس می گفت: پرورش اندام ایران پدران زیادی دارد اما مادر ندارد!
محرومیت برای پسر بد!
محرومیت برای پسر بد!
با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ بدر هاری ، فایتر مراکشی تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ دور از رینگ خواهد بود.