www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12315 ۱۲:۵۷ ۱۳۹۷/۰۳/۲۰

۳ بوکسور ایران در بازی‌های آسیایی مشخص شدند

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ با سه بوکسور عازم جاکارتا می‌شویم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، اکبر احدی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا، در خصوص تعداد سهمیه‌های نهایی تیم ملی بوکس برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، گفت: صحبت‌هایی را با کمیته ملی المپیک داشتیم تا تعداد سهمیه‌های بوکس را برای شرکت در این مسابقات افزایش دهند اما اینطور نشد و همان سه سهمیه را به بوکس اختصاص داده‌اند.

او افزود: هفتمین مرحله اردوهای خود را پیگیری می‌کنیم و نفرات اعزامی در سه وزن به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ را مشخص کرده‌ایم. برنامه‌ریزی‌های ما برای موفقیت در سه وزن خواهد بود و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم.

احدی در مورد اسامی بوکسورهای اعزامی به بازی‌های آسیایی گفت: طبق تصمیمات گرفته شده، امید احمدی‌صفا در ۴۹ کیلوگرم، سجاد کاظم‌زاده در ۶۹ کیلوگرم و شاهین موسوی در ۷۵ کیلوگرم نمایندگان ایران در اندونزی خواهند بود.

او افزود: در راستای برنامه‌های آماده‌سازی خود یک تورنمنت تدارکاتی را به میزبانی مغولستان پیش رو داریم که ۲۹ خرداد عازم این مسابقات می‌شویم، این تورنمنت قطعا در روند آماده سازی بوکسورها تاثیرات مثبتی دارد. البته تورنمنت تایلندی هم هست که فعلا به قطعیت نرسیده و فدراسیون تلاش خود را برای اعزام تیم انجام می‌دهد.

هدایت تیم ملی بوکس ایران را اکبر احدی به عنوان سرمربی و علی مظاهری به عنوان مربی در اختیار دارند.

در حالی تنها سه سهمیه به بوکسورهای ایران تعلق گرفته، که کمیته ملی المپیک به تنیس بازان ۶ سهمیه المپیک داده است!

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴