www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10588 ۱۳:۵۵ ۱۳۹۶/۰۶/۲۶

۱۲ راند بدون برنده!

تساوی بحث برانگیز و خط و نشان برای مبارزه دوم!

به گزارش پایگاه خبر رزم آور ، صبح امروز استادیوم T-Mobile Arena لاس وگاس پذیرای جمعیت بیست و سه هزار و سیصد وپنجاه و هشت نفری بود که برای دیدن مبارزه حساس و دیدنی گِنادی گُلُوکین و کانلو آلوارز بی صبرانه لحظه شماری می کردند.پیش از آغاز مبارزه سرود ملی دو کشور قزاقستان و مکزیک در سالن نواخته شد و سپس مایکل بافِر آنونسِر رینگ دو بوکسر و عناوین و افتخاراتشان را معرفی کرد و به دنبال آن سر داور مبارزه “کِنی بِیلِس” با دو بوکسر صحبت کرد و سپس زنگ آغاز مبارزه به صدا در آمد.با شروع مبارزه گنادی خیلی زود میانه میدان را در اختیار قرار گرفت و کانلو بیشتر پشت به طناب ها رینگ به دور حریف می چرخید تا با استفاده از روزنه های موجود ضربات سفت و سخت خود را روانه حریف کند.گلوکین فشار خود را رفته رفته بیشتر می کرد و جب ها و هوک ها و ضربات ترکیبی خود را بر دارچین مکزیکی روانه می کرد و کانلو هم هر چند رو به عقب کار می کرد ولی ضربات پرقدرتی به سر و تن GGG میزد.اگر چه عملکرد کانلو در برابر قهرمان قزاق قابل ستایش بود ولی به اعتقاد بسیاری از کارشناسان بوکس گنادی گلوکین یک سر و گردن بالاتر از حریف بود و می بایست برنده مبارزه اعلام میشد هر چند رای داوران چیزی جز تساوی نبود (١١۵-١١٣ گنادی،۱۱۸-۱۱۰ کانلو،۱۱۴-۱۱۴) و در این بین رای یکی از داوران به نام “آدلاید بیرد” که برگه امتیازش ۱۱۸-١١۰ به سود کانلو آلوارز بود بسیار مورد انتقاد قرار گرفت.

پس از مبارزه گلوکین گفت:”به کمربندهایم نگاه کنید.من هنوز قهرمان هستم.این (نتیجه) تقصیر من نیست.من تمایل دارم که تحت فشار قرار بگیرم.من خواهان نمایش های دراماتیک بزرگ هستم.مشکلی ندارم و امروز بسیار خوشحالم”.

 

در سوی دیگر وقتی از آلوارز درباره اینکه آیا قدرت ضربات گنادی تو را شگفت زده کرد یا نه؟!گفت:”نه،حقیقتاً نه!هیچ قدرتی نبود که مرا شگفت زده کند.در راندهای نخستین من آمدم تا ببینم او چه در چنته دارد و سپس کارم را آغاز کردم.فکر می کنم هشت راند را پیروز شدم.احساس می کردم که برنده مبارزه منم”.

وقتی از دو طرف درباره یک مبارزه دیگر پرسیده شد گنادی گفت:”البته،من یک ریمچ می خواهم.در مبارزه بعدی من خواهان یک مبارزه واقعی هستم.یک مبارزه با فاصله نزدیک و استایل مکزیکی”.کانلو هم در پاسخ به این سوال گفت:”بله.البته،اگر مردم آن را بخواهند بله!او پیروز نشد و مبارزه مساوی شد.ما مبارزه دومی خواهیم داشت ولی این بار هر جور شده پیروز خواهم شد!”
حال طرفداران این دو بوکسر بی صبرانه منتظر مشخص شدن زمان مبارزه دوم هستند تا با پیروزی بوکسر محبوبشان جشن پیروزی به پا کنند اما تا زمان قطعی شدن این اتفاق چاره ای جز انتظار نیست.بدون شک مبارزه دوم شرایطی کاملاً متفاوت خواهد داشت زیرا نبرد نخست برای هر کدام تجربه گرانبهایی بود که با آن نقاط ضعف خود را پوشش دهند و نقاط قوت خود را برای مبارزه دوم تقویت کنند.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴