www.khabarrazmavar.ir

بعد از حضودر در رقابتهای هلند؛

شناسه خبر : 11103 ۱۶:۲۲ ۱۳۹۶/۰۸/۳۰

یک جودوکار به تهران بازنگشت/ رودکی به دنبال جودوکار مفقود شده!

تیم ملی جودو ایران در حالی به تهران بازگشت که محمدرشنونژاد، ملی پوش سبک وزن خود را به همراه نداشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابتهای جودو گرندپری هلند عصر یکشنبه به پایان رسید و تیم ملی که توسط سعید ملایی و جواد محجوب موفق به کسب دو مدال برنز شده بود، صبح امروز به تهران بازگشت.

این تیم در حالی وارد تهران شد که یکی از ملی پوشان به همراه سایر نفرات نبود. در خصوص علت عدم همراهی این جودوکار پیگیری های خبرنگار مهر به دلیل پاسخگو نبودن مسئولان فدراسیون به نتیجه نرسید.

شنیده ها حاکی از آن است که محمدرضا رودکی مدیرتیم های ملی جودو در هلند مانده تا وی را پیدا کرده و به تهران بازگرداند!

دبیر فدراسیون جودو گفت: فدراسیون هنوز اطلاعی از وضعیت جودوکار جا مانده در هلند ندارد و به محض کسب اطلاع مردم را در جریان خواهیم گذاشت.

وی افزود: پیگیری سرپرست و سرمربی تیم برای یافتن وی به نتیجه نرسید و الان هم اطلاعی نداریم که این جودوکار مفقود شده و یا در کل چه سرنوشتی دارد.

سیاحی در مورد رودکی هم گفت: رودکی به عنوان سرپرست اعزام شده بود که در هلند ماند تا از طریق سفارت و پلیس محلی کارهای مربوط به این موضوع را پیگیری کند.

دبیر فدراسیون جودو در پاسخ به این سئوال که رودکی نماینده حراست نیز بوده است گفت: رودکی به عنوان سرپرست به همراه تیم اعزام شد و در آخرین لحظه قبل از سفر مسئولیت نماینده حراست هم به وی واگذار شد.

وی در مورد احتمال پناهندگی این ملی پوش گفت: پیگیر کار هستیم و به محض اطلاع از آخرین شرایط رشنونژاد، در مورد او اطلاع رسانی خواهیم کرد.

آخرین اخبار

رکوردشکنی کودک قاتل در سرزمین اژدها
رکوردشکنی کودک قاتل در سرزمین اژدها
قسمت ۷۴ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ سیتیچای سیتسونگپینونگ با غلبه بر مارات گریگوریان ارمنی برای پنجمین بار از عنوان قهرمانی خود در GLORY دفاع کرد.