www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 7506 ۱۱:۲۲ ۱۳۹۵/۰۷/۰۲

یک ایرانی سر بازرس فدراسیون جهانی جوجیتسو JJIF شد

نماینده ایران در اجلاس جهانی جوجیتسو، با رای نمایندگان قاره های مختلف به عنوان سربازرس فدراسیون جهانی انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بازیهای ساحلی آسیایی روز سه شنبه به میزبانی ویتنام در شهر «دانانگ» آغاز شد. در حاشیه این رقابتها، اجلاس سالیانه فدراسیون جهانی جوجیتسو «jjif» برگزار شد که نماینده ایران موفق به کسب یک کرسی بین المللی شد.

این سمینار روز گذشته با حضور کلیه اعضا برگزار شد که طی آن محمدرضا نصیرنژاد با رای اکثریت نمایندگان چهارقاره به عنوان عضو کمیته انضباطی وسربازرس فدراسیون جهانی جوجیتسوjjif برگزیده شد. نصیرنژاد از جمله مردان رزمی ایران در مجامع بین المللی است که در چند رشته کرسی های تاثیرگذار در اختیار دارد.

پیش از این این در اجلاسی که در یهمن ماه گذشته در ابوظبی برگزار شده بود، سید امیر خوشبین نایب رییس انجمن جوجیتسو ایران تا سال ٢٠٢٤به عضویت  هیت رییسه اتحادیه آسیا انتخاب گردید.

پنجمین دوره بازیهای آسیایی ساحلی آسیا با حضور نزدیک به سه هزار ورزشکار در ۲۴ رشته به مدت ۹ روز به میزبانی ویتنام در شهر «دانانگ» به رقابت خواهند پرداخت.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.