www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10839 ۲۰:۴۱ ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

یکشنبه سرنوشت ساز برای مینایی

بیماری میاستنی گراویس مسعود مینایی را زیر تیغ جراحی خواهد برد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسعود مینایی یکی از پر افتخار ترین موآی تای کاران و از فایترهای خوب کشورمان مدتیست دچار بیماری نادری به نام “میاستنی گراویس” شده است.بیماری که باعث ضعف عضلانی مخطط شده و موجب خستگی های زیاد و طولانی مدت می شود و اگر درمان نشود باعث مرگ نیز خواهد شد. برای درمان این بیماری غده تیموس تیموکتومی باید از بدن خارج بشود و چاره ای جز عمل جراحی نیست. از طرفی این عمل جراحی هم خطرناک و دارای ریسک بسیار بالا می باشد اما نکته امیدوار کننده اینکه مینایی توسط دکتر رامین نصرتی فوق تخصص جراحی قفسه سینه و یکی از بهترین ها در این زمینه جراحی خواهد شد.

جراحی مسعود به روش بسته (کم تهاجمی) خواهد بود که نسبت به عمل به روش باز دارای مزایای بسیاریست.

مینایی در حال حاضر در بیمارستان آیت الله روحانی بابل استان مازندران است و بعد از ظهر یکشنبه هفته پیش رو زیر تیغ جراحی خواهد رفت.

با آرزوی سلامتی برای این ورزشکار خوب کشورمان.

آخرین اخبار

امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
قسمت ۵۸ مجله تصویری رزم آور ؛ آخرین گفتگوی امیر علی اکبری که ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته وچند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته وخود را برای مبارزه آماده می کند.
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
قسمت ۵۷ مجله تصویری رزم آور ؛ گفتگو با امیر مهدی زاده نابغه جهانی کاراته از شروع کاراته تا ازدواج و قهرمانی جهان و پشت پرده های رزمی