www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9272 ۱۶:۰۵ ۱۳۹۶/۰۱/۱۷

یودسانکلی چالشی بزرگ برای مسعود مینایی

مسعود مینایی فایتر ۷۰ کیلوگرمی موی تای و کیک بوکسینگ کشورمان برای مبارزه با یودسانکلی فیرتکس آماده می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور مینایی پس از شکست دادن سودساکورن سورکلینمی و آیکپراچا مینایوثین این بار با یک فایتر تایلندی دیگر که نیاز به معرفی ندارد مبارزه خواهد داشت. یودسانکلی فیرتکس.

یودثانونگ پوتیرات که بسیاری او را با نام یودسانکلی می شناسند فایتر ۳۱ ساله تایلندی می باشد که از سال ۱۹۹۳ در رینگ مبارزه حضور داشته و دویست و هفتاد مبارزه انجام داده که در صد و نود و پنج مبارزه پیروز میدان بوده است. قهرمانی استادیوم لومپینی، قهرمانی تورنمنت ماراتن تویوتا، قهرمانی لیون لیون فایت و سه دوره قهرمانی موی تای جهان WMC از جمله افتخارات اوست.

مسعود مینایی طی سالیان اخیر روندی رو به رشد داشته و حریفانی خوب و قابل احترام را شکست داده است ولی یودسانکلی نامی بزرگتر از تمامی اسامی می باشد که مینایی تاکنون در برابر آنها قرار گرفته، جدا از نتیجه این مبارزه تجربه این مبارزه برای مینایی بسیار با ارزش و مهم خواهد بود.

این مبارزه در تاریخ شنبه ۲۶ فروردین ۹۶ و در قالب رویداد MAS 1 سازمان “Martialism Square برگزار خواهد شد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.