www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11265 ۱۲:۵۶ ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

گلوری ۵۱ روتردام صحنه بازگشت پسر بد

بدر هاری پس از حدود یک سال دوری از میادین به رینگ مسابقات باز می گردد!

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سازمان گلوری در خلال مسابقات بزرگ GLORY REDEMPTION با پخش ویدیویی از بازگشت “بدر هاری” به رینگ مسابقات در GLORY 51 روتردام خبر داد.

در حالیکه بسیاری فکر می کردند بازگشت هاری مصادف خواهد بود با مبارزه انتقامی در برابر ریکو ورهوون ولی به نظر می رسد مسئولان گلوری این مبارزه را برای رویداد مهم پایانی سال ۲۰۱۸ در نظر گرفته و فایتری دیگر در GLORY 51 به استقبال پسر بد خواهد رفت.
گلوری تا بدین لحظه از حریف بدر اسمی نبرده ولی از فایترهایی چون:بنجامین آدگبویی،حصدی جِرجِس،تایرون اسپونگ،کاتالین موروسانو،رمی بونجاسکی،لوئیس تاوارِس و پاتریس کوارترون به عنوان گزینه های احتمالی یاد می شود.
به طور حتم حریف بدر هر فایتری که باشد،مبارزه جذاب و دیدنی در پیش است و علاقه مندان بی صبرانه منتظر ۱۲ اسفند ۹۶ (۳ مارس ۲۰۱۸) و بازگشت بدر هاری خواهند بود.

آخرین اخبار

امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
قسمت ۵۸ مجله تصویری رزم آور ؛ آخرین گفتگوی امیر علی اکبری که ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته وچند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته وخود را برای مبارزه آماده می کند.
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
قسمت ۵۷ مجله تصویری رزم آور ؛ گفتگو با امیر مهدی زاده نابغه جهانی کاراته از شروع کاراته تا ازدواج و قهرمانی جهان و پشت پرده های رزمی