www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11265 ۱۲:۵۶ ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

گلوری ۵۱ روتردام صحنه بازگشت پسر بد

بدر هاری پس از حدود یک سال دوری از میادین به رینگ مسابقات باز می گردد!

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سازمان گلوری در خلال مسابقات بزرگ GLORY REDEMPTION با پخش ویدیویی از بازگشت “بدر هاری” به رینگ مسابقات در GLORY 51 روتردام خبر داد.

در حالیکه بسیاری فکر می کردند بازگشت هاری مصادف خواهد بود با مبارزه انتقامی در برابر ریکو ورهوون ولی به نظر می رسد مسئولان گلوری این مبارزه را برای رویداد مهم پایانی سال ۲۰۱۸ در نظر گرفته و فایتری دیگر در GLORY 51 به استقبال پسر بد خواهد رفت.
گلوری تا بدین لحظه از حریف بدر اسمی نبرده ولی از فایترهایی چون:بنجامین آدگبویی،حصدی جِرجِس،تایرون اسپونگ،کاتالین موروسانو،رمی بونجاسکی،لوئیس تاوارِس و پاتریس کوارترون به عنوان گزینه های احتمالی یاد می شود.
به طور حتم حریف بدر هر فایتری که باشد،مبارزه جذاب و دیدنی در پیش است و علاقه مندان بی صبرانه منتظر ۱۲ اسفند ۹۶ (۳ مارس ۲۰۱۸) و بازگشت بدر هاری خواهند بود.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!