www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11265 ۱۲:۵۶ ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

گلوری ۵۱ روتردام صحنه بازگشت پسر بد

بدر هاری پس از حدود یک سال دوری از میادین به رینگ مسابقات باز می گردد!

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سازمان گلوری در خلال مسابقات بزرگ GLORY REDEMPTION با پخش ویدیویی از بازگشت “بدر هاری” به رینگ مسابقات در GLORY 51 روتردام خبر داد.

در حالیکه بسیاری فکر می کردند بازگشت هاری مصادف خواهد بود با مبارزه انتقامی در برابر ریکو ورهوون ولی به نظر می رسد مسئولان گلوری این مبارزه را برای رویداد مهم پایانی سال ۲۰۱۸ در نظر گرفته و فایتری دیگر در GLORY 51 به استقبال پسر بد خواهد رفت.
گلوری تا بدین لحظه از حریف بدر اسمی نبرده ولی از فایترهایی چون:بنجامین آدگبویی،حصدی جِرجِس،تایرون اسپونگ،کاتالین موروسانو،رمی بونجاسکی،لوئیس تاوارِس و پاتریس کوارترون به عنوان گزینه های احتمالی یاد می شود.
به طور حتم حریف بدر هر فایتری که باشد،مبارزه جذاب و دیدنی در پیش است و علاقه مندان بی صبرانه منتظر ۱۲ اسفند ۹۶ (۳ مارس ۲۰۱۸) و بازگشت بدر هاری خواهند بود.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴