www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9965 ۲۱:۱۲ ۱۳۹۶/۰۴/۲۴

گام نخست ساکی در UFC سایتاما

گوکان ساکی در نخستین مبارزه خود در UFC در قفس سایتاما ظاهر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، ساکی پس از طی دورانی پر افتخار در کیک بوکسینگ و مبارزاتی درخشان در عصر طلایی K-1 و همچنین به دست آوردن قهرمانی GLORY در عصر مدرن کیک بوکسینگ در چرخشی انقلابی به UFC پیوست تا دوران مبارزه اش را در هشت ضلعی این سازمان بزرگ MMA ادامه دهد.پس از اعلام رسمی پیوستن ساکی به یو اف سی بسیاری منتظر مشخص شدن زمان و مکان مبارزه او و همچنین نام حریفش بودند که سرانجام پاسخ این سوالات مشخص شد.
پیش از این شایعاتی مبنی بر این شنیده می شد که ساکی را در رویداد UFC Fight Night روتردام هلند در قامت فایتر یو اف سی خواهیم دید ولی اکنون با اعلام رسمی تایید شد که این اتفاق در رویداد UFC Fight Night 117 سایتاما ژاپن رخ خواهد داد،جایی که ساکی در آنجا بسیار مشهور است و به واسه سالها مبارزه در K-1 طرفداران بسیاری در سرتاسر سرزمین آفتاب تابان دارد.

رقیب او در این رویداد “هنریکه دا سیلوا” ملقب به “فرانکنشتین” فایتر ۲۷ ساله برزیلی می باشد که رکورد حرفه ای او ۱۲ پیروزی و ۳ شکست می باشد که این سه شکست که در کارنامه او وجود دارد مربوط به سه مبارزه آخر اوست که سه باخت پی در پی در برابر پل کریگ،جردن جانسون و یان کوتلابا بوده و با توجه به این شرایط دا سیلوا برای بقا در یو اف سی فشار زیادی بر روی خود حس می کند و تمام توان خود را برای جبران آن شکست ها خواهد گذاشت و این یعنی “تایسون ترکیه ای” باید هر چه در توان دارد را رو کند تا پیروزی شکوهمندی در اولین تجربه مبارزه اش برای UFC به دست بیاورد.

تاریخ برگزاری این رویداد ۱ مهر ۱۳۹۶ (۲۳ سپتامبر ۲۰۱۷)

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.