www.khabarrazmavar.ir

طی ابلاغ معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان

شناسه خبر : 9787 ۱۳:۱۹ ۱۳۹۶/۰۳/۳۰

کیک بوکسینگ واکو و ساواته به فدراسیون انجمن‌های ورزشی اضافه شدند

با ابلاغ معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان رشته‌های دو رشته رزمی به فدراسیون انجمن‌های ورزشی اضافه شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی، با ابلاغ رسمی محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان دو رشته رزمی کیک بوکسینگ واکو و ساواته به انجمن های تحت پوشش فدراسیون انجمن های ورزشی اضافه شدند.

همچنین با ابلاغ رسمی وی رشته ورزشی دراگون بوت از فدراسیون انجمن های ورزشی جدا شد و به فدراسیون قایقرانی انتقال یافت  شایان ذکر است که پیشتر این دو رشته رزمی زیرمجموعه این فدراسیون بودند.

به این ترتیب تعداد انجمن های تحت پوشش فدراسیون انجمن های ورزشی به ۱۸ عدد رسید که اسامی آنها به شرح ذیل است:

انجمن اسپوکس، اسکی روی آب، بازیها و ورزشهای الکترونیک، بیس بال و سافت بال، ساواته، جت اسکی و جت بت، جهت یابی، دارت، راگبی، سپک تاکرا، طناب کشی، فلوربال، فوتبال رومیز، فوتوالی، کریکت، کیک بوکسینگ واکو، ورزشهای موج سواری، ورزشهای هوایی

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.