www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11043 ۱۲:۵۰ ۱۳۹۶/۰۸/۲۱

کونگ فوکاران ایران با کسب ۹ مدال به کار خود پایان دادند

هفتمین دوره رقابتهای کونگ فو قهرمانی جهان با کسب ۹ مدال طلا، نقره و برنز برای تیم اعزامی کشورمان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات که پنجشنبه گذشته با حضور ۳۸۰۰ ورزشکار از ۵۷ به میزبانی چین در شهر «امی شان» آغاز شده بود با شناخت نفرات برتر به اتمام رسید.

تیم ایران در این رویداد جهانی با کسب یک مدال طلا، دو نقره و ۶ برنز به کار خود پایان داد. در روز پایانی این مسابقات «مهدی حیدری» و «حسن قاسمی» موفق به کسب مدال برنز شدند.

سعید عطازاده یک مدال طلا و یک برنز، مهدی رمضان زاده  و حامد کاتوزی دو مدال نقره، مهدی حیدری یک و حسن قاسمی دو مدال برنز، زهرا روحی و محسن روزبهانی هم هر کدام یک  مدال برنز برای تیم کشورمان کسب کردند.

این دوره از مسابقات توسط فدراسیون جهانی ووشو برگزار و تیم ملی کونگ فو کشورمان توسط این فدراسیون برای بار به این مسابقات اعزام شد.

آخرین اخبار

نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
عضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است: اگر به دنبال آن هستید در ماه مبارک رمضان متابولیسم بدنتان کاهش پیدا نکند و از تجمع چربی‌ها جلوگیری شود، از آب فراوان استفاده کنید و به فعالیت‌های ورزشی بپردازید.
فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.