www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13373 ۱۷:۱۵ ۱۳۹۷/۰۹/۲۰

کانلو و اولین گام در فوق میان وزن!

کانلو آلوارز برای به دست آوردن کمربند WBA فوق میان وزن به مصاف راکی فیلدینگ می رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، کانلو آلوارز قهرمان دسته میان وزن دنیای بوکس پس از پیروزی بر گنادی گلوکین در یکی از تاریخی ترین مبارزات بوکس اکنون در فکر ماموریت و تجربه ای جدید است.

دارچین مکزیکی بعد از آن افتخار به یک دسته وزنی بالاتر یعنی به فوق میان وزن آمده تا برابر راکی فیلدینگ بریتانیایی مبارزه کند و با غلبه بر او قهرمان سه دسته وزنی مختلف در بوکس شود و نامش را در تاریخ این ورزش جاودانه کند.

فیلدینگ ۳۱ ساله صاحب عنوان WBA فوق میان وزن رکورد ۲۷-۱ را در کارنامه خود دارد و امیدوار است تا با اتکا به قد ۱۹۱ سانتی متری و دور نگه داشتن صورتش از ضربات پر قدرت مشت کانلو پیروز مبارزه شود.در حالی که کمتر کسی اندک شانسی برای او برای پیروزی برابر کانلو قائل است اما خود او چنین باوری ندارد:”می دانم که می توانم بر او پیروز شوم و این دلیلیست که به خاطرش این مبارزه را قبول کردم.این یک مبارزه بزرگ و فرصتی بزرگ برای من است.من احمق نیستم می دانم که او مورد علاقه اکثریت است و طرفدارن زیادی دارد اما من تمام تلاشم را می کنم و با قد بلندتری که دارم او را زیر فشار خواهم گذاشت”.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.