www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 8317 ۲۰:۴۸ ۱۳۹۵/۰۹/۰۷

کانر کمربند پر وزن را تحویل می دهد، آلدو قهرمان پر وزن UFC شد!

کانر مک گرگور قهرمان تاریخ ساز UFC که اخیراً قهرمانی دسته سبک وزن را نیز را از آن خود ساخته بود،کمربند قهرمانی پَر وزن UFC را تحویل خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، پیش از این دانا وایت (رئیس UFC) بارها تاکید کرده بود که مک گرگور می بایست یکی از کمربندهای قهرمانی را تسلیم کند و تنها در یکی از دسته های پر وزن و یا سبک وزن مبارزه کند.یو اف سی در هنگام پخش زنده مسابقات UFC Fight Night ملبورن استرالیا بیانیه ای منتشر کرد که بدین شرح بود:
“به دنبال واگذاری کمربند قهرمانی دسته پر وزن UFC توسط کانر مک گرگور و تصمیم او مبنی بر تمرکز بر روی عنوان قهرمانی خود در سبک وزن،اکنون ژوزه آلدو قهرمان دسته پر وزن می باشد و برنده مبارزه قهرمانی موقت پر وزن (مکس هالووی و آنتونی پتاس) در سال ۲۰۱۷ با آلدو برای عنوان قهرمانی پر وزن مبارزه خواهد کرد.”
کانر مک گرگور تا بدین لحظه واکنشی به این اخبار نداشته است و هر سخنی از طرف او می تواند خبرساز شود.

photo_2016-11-27_21-30-22

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.