www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10623 ۱۳:۳۷ ۱۳۹۶/۰۶/۳۰

کانر در برابر کانلو! شایعه یا واقعیت؟!

مک گرگور برای مبارزه با کانلو آلوارز دوباره به رینگ بوکس قدم می گذارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از SouthlandPost (از منابع نزدیک به تیم کانر مک گرگور) “بد نام” ایرلندی قهرمان دو دسته UFC قرار است در سال ۲۰۱۸ و در یک سوپرفایت بوکس شانسش را در برابر کانلو آلوارز بوکسر توانمند مکزیکی محک بزند.

کانر اوایل شهریور امسال و در نخستین تجربه بوکس خود آن هم در برابر یکی از بهترین های تاریخ بوکس جهان یعنی فلوید میودر با ناک اوت فنی در راند دهم شکست را پذیرا شد و درآمد فوق العاده زیادی از این نبرد به دست آورد.

برنامه کانر بازگشت به قفس UFC در دسامبر ۲۰۱۷ برای دفاع از عنوان قهرمانی اش بود اما گویا چون هنوز حریفی که باعث شود کانر دستمزد خیلی خوبی به جیب بزند پیدا نشده او به فکر مبارزه دیگری در رینگ بوکس افتاده،این بار در برابر بوکسری قدرتمند به نام “کانلو آلوارز”۰

نزدیکان به تیم کانلو هم خبر مذاکرات بین سازمان بوکس Golden Boy و تیم مک گرگور را تایید کرده اند. اما با توجه به آغاز صحبت های بین تیم کانلو و تیم گلوکین جهت رسیدن به توافقی برای برگزاری مبارزه دوم بین این دو بوکسر خبر مبارزه بوکس بین کانلو و کانر چقدر به واقعیت نزدیک است؟ آیا این مبارزه واقعاً رخ خواهد افتاد؟ آیا کانر پس از شکست در برابر فلوید میودر باز هم به رینگ بوکس باز خواهد گشت؟ آیا کانر شانسی در مبارزه با کانلو خواهد داشت؟ برای فهمیدن پاسخ این سوالات باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی در این رابطه رخ خواهد داد!

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

دوئل بزرگ لغو شد!
دوئل بزرگ لغو شد!
با پارگی عضله ساق پای علی اکبری ،مبارزه قهرمانی سنگین وزن ACB برابر واخائف لغو شد.
رکوردشکنی کودک قاتل در سرزمین اژدها
رکوردشکنی کودک قاتل در سرزمین اژدها
قسمت ۷۴ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ سیتیچای سیتسونگپینونگ با غلبه بر مارات گریگوریان ارمنی برای پنجمین بار از عنوان قهرمانی خود در GLORY دفاع کرد.