www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 130 ۲۳:۳۶ ۱۳۹۳/۰۸/۱۶

کاراته قهرمانی جهان ؛ کومیته تیمی ایران به فینال رسید

تیم ملی ایران با کسب چهار پیروزی متوالی به دیدار نهایی رقابتهای کومیته تیمی بخش مردان راه يافت. سومین روز از بیست و دومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان به مبارزات بخش کومیته تیمی اختصاص داشت. به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از خبرگزاری مهر ، در حالی که تیم میل بانوان ایران اولین دیدار […]

تیم ملی ایران با کسب چهار پیروزی متوالی به دیدار نهایی رقابتهای کومیته تیمی بخش مردان راه يافت. سومین روز از بیست و دومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان به مبارزات بخش کومیته تیمی اختصاص داشت.

به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از خبرگزاری مهر ، در حالی که تیم میل بانوان ایران اولین دیدار خود را مقابل کلمبیا با نتیجه یک بر صفر به سود خود خاتمه داد ، تیم مردان کشورمان چهار پیروزی متوالی کسب کرد و به دیدار پایانی رسید.

این تیم دور نخست استراحت داشت و سپس دومنیکن را 2 بریک شکست داد. تیم ملی کشورمان در دومین دیدار خود به مصاف ژاپن رفت و در یک مبارزه برتر سه بر يک صاحب پیروزی شد و به مرحله یک چهارم نهایی رسید. اعضای این ملی کشورمان در این مرحله صربستان را نیز 3 بر يک شکست داده و راهی مرحله نیمه نهایی شدند و در این مرحله نیز برابر بلاروس سه بر صفر صاحب پیروزی شده و به دیدار پایانی راه پیدا کردند.

تیم ملی کشورمان که با ترکیب سعید احمدی، ایمان سنچولی، سامان حیدری، ابراهیم حسن بیگی، سجاد گنج زاده و بهمن عسگری  در این مسابقات به میدان رفته است عصر یکشنبه برای کسب مدال طلا باید با برنده دیدار آلمان و ترکیه پیکار کند.

آخرین اخبار

دوئل بزرگ لغو شد!
دوئل بزرگ لغو شد!
با پارگی عضله ساق پای علی اکبری ،مبارزه قهرمانی سنگین وزن ACB برابر واخائف لغو شد.
رکوردشکنی کودک قاتل در سرزمین اژدها
رکوردشکنی کودک قاتل در سرزمین اژدها
قسمت ۷۴ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ سیتیچای سیتسونگپینونگ با غلبه بر مارات گریگوریان ارمنی برای پنجمین بار از عنوان قهرمانی خود در GLORY دفاع کرد.