www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 185 ۱۹:۱۵ ۱۳۹۳/۰۸/۱۸

کاراته قهرمانی جهان ؛ برنز ارزشمند بانوان کاتارو

تیم ملی کاتای بانوان ایران با برتری مقابل ویتنام در دیدار رده‌بندی رقابتهای قهرمانی جهان موفق به کسب نشان ارزشمند برنز شد. دیدار رده‌بندی رقابتهای کاتای تیمی بیست و دومین دوره کاراته قهرمانی جهان در بخش بانوان بین دو تیم ایران و ویتنام برگزار شد که در پایان تیم کشورمان برابر حریف خود پیروز شد […]

تیم ملی کاتای بانوان ایران با برتری مقابل ویتنام در دیدار رده‌بندی رقابتهای قهرمانی جهان موفق به کسب نشان ارزشمند برنز شد.

دیدار رده‌بندی رقابتهای کاتای تیمی بیست و دومین دوره کاراته قهرمانی جهان در بخش بانوان بین دو تیم ایران و ویتنام برگزار شد که در پایان تیم کشورمان برابر حریف خود پیروز شد و به مدال برنز دست یافت.

به گزارش “رزم نیوز” بانوان ایرانی که برای نخستین با حضور در رقابتهای قهرمانی جهان را تجربه می‌کردند در دور نخست استراحت داشتند و سپس با شکست 3 بر دو مقابل ژاپن به گروه بازنده ها رفتند. تیم کاتای بانوان با ترکیب مهسا افسانه، نجمه قاضی‌زاده و الناز تقی‌پور در گروه بازندها 3 بر دو ترکیه را شکست داد و به دیدار رده‌بندی راه پیدا کرد و در این دیدار هم با همین نتیجه ویتنام را شکست داد و به نشان برنز دست يافت.

بعد از مدال نقره حمیده عباسعلی، کسب مدال برنز تیمی کاتا در مسابقات جهانی برای بانوان کشورمان مدالی ارزشمند بود.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴