www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 185 ۱۹:۱۵ ۱۳۹۳/۰۸/۱۸

کاراته قهرمانی جهان ؛ برنز ارزشمند بانوان کاتارو

تیم ملی کاتای بانوان ایران با برتری مقابل ویتنام در دیدار رده‌بندی رقابتهای قهرمانی جهان موفق به کسب نشان ارزشمند برنز شد. دیدار رده‌بندی رقابتهای کاتای تیمی بیست و دومین دوره کاراته قهرمانی جهان در بخش بانوان بین دو تیم ایران و ویتنام برگزار شد که در پایان تیم کشورمان برابر حریف خود پیروز شد […]

تیم ملی کاتای بانوان ایران با برتری مقابل ویتنام در دیدار رده‌بندی رقابتهای قهرمانی جهان موفق به کسب نشان ارزشمند برنز شد.

دیدار رده‌بندی رقابتهای کاتای تیمی بیست و دومین دوره کاراته قهرمانی جهان در بخش بانوان بین دو تیم ایران و ویتنام برگزار شد که در پایان تیم کشورمان برابر حریف خود پیروز شد و به مدال برنز دست یافت.

به گزارش “رزم نیوز” بانوان ایرانی که برای نخستین با حضور در رقابتهای قهرمانی جهان را تجربه می‌کردند در دور نخست استراحت داشتند و سپس با شکست 3 بر دو مقابل ژاپن به گروه بازنده ها رفتند. تیم کاتای بانوان با ترکیب مهسا افسانه، نجمه قاضی‌زاده و الناز تقی‌پور در گروه بازندها 3 بر دو ترکیه را شکست داد و به دیدار رده‌بندی راه پیدا کرد و در این دیدار هم با همین نتیجه ویتنام را شکست داد و به نشان برنز دست يافت.

بعد از مدال نقره حمیده عباسعلی، کسب مدال برنز تیمی کاتا در مسابقات جهانی برای بانوان کشورمان مدالی ارزشمند بود.

آخرین اخبار

پرافتخارترین ورزشکار جوجیتسو برزیلی ایران با کلکسیونی از مدال طلا در رزم آور
پرافتخارترین ورزشکار جوجیتسو برزیلی ایران با کلکسیونی از مدال طلا در رزم آور
علی اکبرپور دانشجوی دکترای تاریخ ایران باستان که به تازگی کتابی را نیز در این زمینه به رشته تحریر در آورده ، در رشته جوجیتسو برزیلی به مهارت قابل توجهی دست یافته و ۱۳ مدال جهانی و بین المللی را در کارنامه خود دارد، او پس از ثبت رکوردهای درخشان، به تازگی با قهرمانی جهان از مسابقات Abudhabi World professional championship jiu-jitsu 2019 بازگشته است.