www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 151 ۲۳:۴۲ ۱۳۹۳/۰۸/۱۷

کاراته قهرمانی جهان؛ گنج زاده به ترکیه باخت و نقره گرفت

کاراته کای سنگین وزن تیم ملی کشورمان با شکست برابر رقیب ترکیه ای خود به نشان نقره سنگین وزن قهرمانی جهان دست يافت. در ادامه مبارزات روز چهارم از  بیست و دومین دوره مسابقات كاراته قهرمانی جهان که در برمن آلمان جریان دارد سجاد گنج زاده در مبارزه نهایی مقابل “انیس ارکان” قهرمان دوره قبل مسابقات جهانی […]

کاراته کای سنگین وزن تیم ملی کشورمان با شکست برابر رقیب ترکیه ای خود به نشان نقره سنگین وزن قهرمانی جهان دست يافت.

در ادامه مبارزات روز چهارم از  بیست و دومین دوره مسابقات كاراته قهرمانی جهان که در برمن آلمان جریان دارد سجاد گنج زاده در مبارزه نهایی مقابل “انیس ارکان” قهرمان دوره قبل مسابقات جهانی از کشور ترکیه قرار گرفت و 5 بر چهار نتیجه را واگذار کرد و به نشان نقره دست پیدا کرد.

به گزارش “رزم نیوز” گنج‌زاده برای رسیدن به دیدار نهایی به ترتیب دانیل مولنار (مجارستان)، نیو آرمانلی (ایتالیا) و ساربوسا رودریگز (برزیل) ، سامه منصور از مصر و آدمیر زوکان از بوسنی و هرزگوین را شکست داده بود. پیش از گنج زاده ، حمیده عباسعلی در بخش بانوان به نشان نقره دست يافته بود و امیرمهدیزاده هم برنز گرفته بود تا جمع مدالهای ایران به عدد سه برسد.

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.