www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 151 ۲۳:۴۲ ۱۳۹۳/۰۸/۱۷

کاراته قهرمانی جهان؛ گنج زاده به ترکیه باخت و نقره گرفت

کاراته کای سنگین وزن تیم ملی کشورمان با شکست برابر رقیب ترکیه ای خود به نشان نقره سنگین وزن قهرمانی جهان دست يافت. در ادامه مبارزات روز چهارم از  بیست و دومین دوره مسابقات كاراته قهرمانی جهان که در برمن آلمان جریان دارد سجاد گنج زاده در مبارزه نهایی مقابل “انیس ارکان” قهرمان دوره قبل مسابقات جهانی […]

کاراته کای سنگین وزن تیم ملی کشورمان با شکست برابر رقیب ترکیه ای خود به نشان نقره سنگین وزن قهرمانی جهان دست يافت.

در ادامه مبارزات روز چهارم از  بیست و دومین دوره مسابقات كاراته قهرمانی جهان که در برمن آلمان جریان دارد سجاد گنج زاده در مبارزه نهایی مقابل “انیس ارکان” قهرمان دوره قبل مسابقات جهانی از کشور ترکیه قرار گرفت و 5 بر چهار نتیجه را واگذار کرد و به نشان نقره دست پیدا کرد.

به گزارش “رزم نیوز” گنج‌زاده برای رسیدن به دیدار نهایی به ترتیب دانیل مولنار (مجارستان)، نیو آرمانلی (ایتالیا) و ساربوسا رودریگز (برزیل) ، سامه منصور از مصر و آدمیر زوکان از بوسنی و هرزگوین را شکست داده بود. پیش از گنج زاده ، حمیده عباسعلی در بخش بانوان به نشان نقره دست يافته بود و امیرمهدیزاده هم برنز گرفته بود تا جمع مدالهای ایران به عدد سه برسد.

آخرین اخبار

پنج حرکت ورزشی برای چربی سوزی در تابستان
پنج حرکت ورزشی برای چربی سوزی در تابستان
در ایام تابستان افراد زیادی به دنبال ورزش بیشتر و کاهش چربی‌های بدن هستند و حرکات و فعالیت‌های ورزشی وجود دارند که می‌توانیم با اضافه کردن آنها به برنامه ورزش در تابستان چربی سوزی را به میزان زیادی افزایش دهیم.
سنگ شکن باز هم شکست
سنگ شکن باز هم شکست
آندره وارد با پیروزی دوباره بر سرگی کوالف بار دیگر از عناوین قهرمانی خود در نیمه سنگین وزن بوکس جهان دفاع کرد.