www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 6674 ۱۳:۲۸ ۱۳۹۵/۰۵/۱۴

کاراته بالاخره المپیکی شد

بالاخره پس از سالها تلاش خستگی ناپذیر، در جریان برگزاری صد و بیست و نهمین اجلاس کمیته بین المللی المپیک که در ریو برزیل برگزار شد، تصمیم قطعی برای ورود کاراته به بازیهای المیپک 2020 توکیو اتخاذ و رویای میلیونها کاراته کا در سرتاسر جهان به حقیقت پیوست.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در سالهای اخیر مسئولین سیاسی ژاپن و انجمن کاراته این کشور برای به نتیجه رسیدن این رویای دیرینه جدی تر از قبل در کنار فدراسیون جهانی قرار گرفته بودند و فدراسیون جهانی هم با راه انداختن کمپینهای مختلف، پتانسیل علاقمندان کاراته در فضای مجازی را به خدمت گرفته بود. نتیجه این همکاری ها در نهایت المپیکی شدن کاراته را رقم زد. مسئولین فدراسیون جهانی بخش زیادی از دلایل این موفقیت را حمایت طرفداران کاراته دانسته و از آنها خواسته اند همچنان به این حمایتها ادامه دهد.
حضور کاراته در المپیک علاوه بر کاراته کاران سرتاسر دنیا، برای ژاپنی ها که میزبان بازیهای 2020 هم هستند بطور خاص خبر خوشحال کننده ای بود. جالب اینکه علاوه بر کاراته، رشته بیس بال نیز که در ژاپن حتی از فوتبال نیز محبوب تر است به بازیهای المپیک 2020 اضافه شده تا جشن ژاپنی ها تکمیل شود. صخره نوردی، سافت بال، موج سواری و اسکیت بورد دیگر رشته هایی هستند که در المپیک 2020 توکیو رسما حضور خواهند داشت.

photo_2016-08-04_13-07-36

.

photo_2016-08-04_13-07-41

karate-in-olympics

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴