www.khabarrazmavar.ir

برگزاری مسابقات قهرمانی کشور بدون حضور سرمربی

شناسه خبر : 13296 ۰۱:۰۰ ۱۳۹۷/۰۹/۱۸

کادر فنی تیم ملی بوکس قهر کردند

مسابقات بوکس قهرمانی کشور در حالی آغاز شده است که کادر فنی تیم ملی بزرگسالان به صورت قهر در رقابت‌ها حضور نیافتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از خبرگزاری فارس، مسابقات بوکس بزرگسالان قهرمانی کشور در حالی از روز گذشته (شنبه) به میزبانی خوزستان آغاز شده است که در پایان این رقابت‌ها نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

این رقابت‌ها طبق برنامه‌ریزی مسئولان فدراسیون به مدت یک هفته و در اهواز پیگیری می‌شود.

این رقابت‌ها در حالی آغاز شده است که اکبر احدی سرمربی تیم ملی و علی مظاهری مربی تیم ملی بوکس در این رقابت‌ها حضور پیدا نکردند.

لازم به یادآوری است سرمربی تیم ملی بوکس و مربی تیم ملی به عنوان شورای فنی نیز در این رقابت‌ها معرفی شدند اما این دو نفر از غایبین بزرگ این مسابقات هستند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که کادر فنی تیم ملی بوکس به خاطر اختلاف‌نظرهای اخیر با مسئولان فدراسیون حاضر نشدند در اهواز حضور داشته باشند و از نزدیک نظاره‌گر مسابقات قهرمانی کشور شوند. به هر حال برای انتخاب نفرات برتر نظر کادر فنی تیم ملی بسیار مهم است اما حالا شاهدیم که آنها در این رقابت‌ها حضور پیدا نکردند.

امیدواریم هرچه زودتر مسئولان فدراسیون پادرمیانی کنند تا این اختلاف‌نظرها هرچه زودتر به پایان برسد.

آخرین اخبار

پرافتخارترین ورزشکار جوجیتسو برزیلی ایران با کلکسیونی از مدال طلا در رزم آور
پرافتخارترین ورزشکار جوجیتسو برزیلی ایران با کلکسیونی از مدال طلا در رزم آور
علی اکبرپور دانشجوی دکترای تاریخ ایران باستان که به تازگی کتابی را نیز در این زمینه به رشته تحریر در آورده ، در رشته جوجیتسو برزیلی به مهارت قابل توجهی دست یافته و ۱۳ مدال جهانی و بین المللی را در کارنامه خود دارد، او پس از ثبت رکوردهای درخشان، به تازگی با قهرمانی جهان از مسابقات Abudhabi World professional championship jiu-jitsu 2019 بازگشته است.