www.khabarrazmavar.ir

کانلو یا گلوکین؟!

شناسه خبر : 10555 ۲۱:۲۶ ۱۳۹۶/۰۶/۲۲

چه کسی پیروز نبرد بزرگان خواهد بود؟

پس از برگزاری مبارزه بوکس بین فلوید مِیوِدِر و کانر مک گرگور که بسیاری از کارشناسان و اهالی بوکس آن را مسخره می دانستند اکنون طرفداران دو آتشه بوکس بی صبرانه منتظر مبارزه ای حساس و دیدنی در بالاترین سطح ممکن هستند،نبردی بین گِنادی گُلُوکین و کانلو آلوارز.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، گنادی گنادیویچ گلوکین ملقب به GGG بوکسر ۳۵ ساله قزاقستانی که تاکنون هیچ شکستی را در کارنامه حرفه ای خود تجربه نکرده و رکورد خیره کننده او ۳۷ پیروزی از ۳۷ مبارزه بوده که ۳۳ پیروزی از این تعداد با ناک اوت همراه بوده است،گنادی دارنده عناوین قهرمانی WBA,WBC,IBF و IBO دسته میان وزن جهان است و از مهمترین پیروزی های او می توان به پیروزی هایش در برابر دیوید لمیکس،کل بروک و مارتین مورای اشاره کرد.

در سمت دیگر سانتوس سائول آلوارز باراگان قرار دارد که بسیاری او را به نام کانلو آلوارز می شناسند.آلوارز مشهور به “دارچین” بوکسر ۲۷ ساله و قدرتمند مکزیکی است که تنها یک شکست در کارنامه حرفه ای او وجود دارد که به سال ۲۰۱۳ و در برابر فلوید میودر افسانه ای باز می گردد.رکورد او ۵۱ مبارزه-۴۹ پیروزی (٣۴ پیروزی با ناک اوت)-١ شکست و ۱ تساوی بوده.آلوارز دارنده عنوان قهرمانی The Ring است و برای به دست آوردن سایر عناوین قهرمانی میان وزن به مصاف گنادی خواهد رفت،او با پیروزی بر بوکسرهایی چون:میگوئل کوتو،امیر خان و جیمز کیرکلند به عنوان بهترین بوکسر توسط BoxRec انتخاب شده است.

هم گنادی و هم کانلو طرفداران خاص خود را دارند ولی در نظرسنجی های شکل گرفته مخاطبان شانس آلوارز را برای پیروزی بیشتر دانسته اند و حتی وقتی از فلوید میودر درباره اینکه آیا GGG می تواند بر کانلو غلبه کند سوال شد؟پاسخ داد: “مسلماً که نه!من فکر می کنم در حال حاضر چند نفر معدود وجود دارند که می توانند بر گنادی غلبه کنند و در صدر این لیست کانلو قرار دارد.من معتقدم که او می تواند گنادی را شکست دهد و ضربات بسیار پرقدرتی دارد”.
لازم به ذکر است که این مبارزه دیدنی در تاریخ شنبه شب ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۷ به وقت محلی (از حدود ساعت ۵ بامداد یکشنبه ۲۶ شهریور به وقت ایران) در استادیوم T-Mobile Arena لاس وگاس ایالات متحده شکل خواهد گرفت.قیمت بلیط های این رویداد از ۹۷۵ دلار تا ۵۹۲۷ دلار بوده که از مدت ها پیش تمام ظرفیت به فروش رفته بود.

فایت کارت کامل این رویداد بدین شرح می باشد:

فوق سبک وزن: آنتونیو اُروزکو (مکزیک) با روبرتو اُرتیز (مکزیک)

فوق خروس وزن: دیگو دلاهویا (مکزیک) با رندی کابایرو (ایالات متحده امریکا)

پر وزن: جوزف دیاز (ایالات متحده امریکا) با خورخه لارا (مکزیک)

میان وزن: گنادی گلوکین (قزاقستان) با کانلو آلوارز (مکزیک)

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴