www.khabarrazmavar.ir

برای حضور در رقابتهای گرانداسلم؛

شناسه خبر : 13217 ۱۰:۳۲ ۱۳۹۷/۰۹/۰۹

چهار تکواندوکار ملی‌پوش به چین می روند/ فدراسیون هزینه‌ای نمی‌دهد

چهار نماینده ایران باید با هزینه شخصی برای حضور در دومین دوره رقابتهای گرنداسلم به چین سفر کنند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، این مسابقات طی روزهای ۲۱ تا ۲۵ آذرماه به میزبانی چین در شهر «ووشی» برگزار خواهد شد. برای حضور در این مسابقات دارندگان مدالهای طلا و نقره نخستین دوره این رقابتها، دارندگان مدال طلای ۵ دوره رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۸، نفرات اول تا سوم مراحل انتخابی، دو تکواندوکار منتخب WT و یک سهمیه کشور میزبان به رقابت خواهند پرداخت.

بر همین اساس ۱۲۱ تکواندوکار در رقابتها مبارزه خواهند کرد که در میان آنها نام چهار ایرانی نیز به چشم می خورد. آرمین هادی پور که با مدال طلای گرندپری منچستر و سجاد مردانی با مدال برنز مرحله نهایی این رقابتها در فجیره جواز حضور در این مسابقات را کسب کردند.

اما فدراسیون جهانی برای فرزان عاشورزاده و ابوالفضل یعقوبی دو تکواندوکار دیگر کشورمان نیز دعوت نامه این مسابقات را ارسال کرده، تا تعداد سهمیه های ایران در مسابقات به عدد ۴ برسد.

از سوی دیگر فدراسیون تکواندو اعلام کرده که برای حضور در این مسابقات هزینه ای را متحمل نخواهد شد و تکواندوکاران می بایست با هزینه شخصی مسیر چین را در پیش بگیرند. جوایز قابل توجه دلاری به مدال آوران این مسابقات باعث شده تا هر چهار تکواندوکار در تدارک سفر به چین باشند.

شنیده ها حاکی از آن است که سید نعمت خلیفه نیز قبول کرده با هزینه شخصی در این مسابقات شرکت کرده و هدایت تیم چهار نفره کشورمان را برعهده بگیرد.

به نفرات اول تا سوم این مسابقات به ترتیب ۷۰ هزار دلار، ۲۰ هزار دلار و ۱۰ هزار دلار جایزه نقدی تعلق می‌گیرد.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!