www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11406 ۱۴:۵۸ ۱۳۹۶/۱۰/۱۲

چهار تکواندوکار ایران در میان بهترین‌های جهان

چهار نماینده ایران در رده‌بندی بهترین‌های تکواندو جهان در سال ۲۰۱۷ میلادی قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو همزمان با آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی، رده‌بندی المپیکی تکواندوکاران را تا پایان سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که امتیازات این رنکینگ تا پایان ماه دسامبر لحاظ شده است.

در وزن اول المپیکی، آرمین هادی‌پور با ۱۸۳/۲۸ امتیاز با دو پله صعود در رده چهارم قرار گرفت و فرزان عاشورزاده نیز با ۱۴۸/۳۷ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت.

ابوالفضل یعقوبی تکواندوکار وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان نیز ۱۳۰/۹۰ امتیاز رده نهم این وزن را به خود اختصاص داد.

سجاد مردانی نماینده سنگین وزن کشورمان نیز با ۲۱۱/۷۷ امتیاز همچنان در رده چهارم قرار دارد.

در گروه زنان ناهید کیانی در وزن ۴۹- کیلوگرم با ۹ پله صعود، رده ۳۸ این وزن را به نام خود ثبت کرده است، کیمیا علیزاده نماینده وزن سوم المپیکی کشورمان که پس از مسابقات قهرمانی جهان به دلیل آسیب دیدگی در هیچ رویدادی حضور نداشته است با ۷ پله صعود در رده ۳۵ قرار گرفته است.

زهرا پوراسماعیل در وزن ۶۷+ کیلوگرم با ۵ پله صعود رده ۲۹ را به خود اختصاص داد و اکرم خدابنده نیز در این وزن رده ۳۵ را به نام خود ثبت کرده است.

در این رنکینگ، امتیازات سال ۲۰۱۴ به طور کل از جدول رده‌بندی حذف (به استثنای ماه دسامبر) و از امتیازات ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به ترتیب ۷۵ و ۵۰ درصد کسر شده است. همچنین با اعلام رنکینگ ماه جدید، ۲۵ درصد از امتیاز ماه مشابه سال قبل در سال ۲۰۱۷ کسر خواهد شد.

در رنکینگ اعلامی امتیازات مسابقات فینال گرندپری و جام جهانی ۲۰۱۷ محاسبه نشده است.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!