www.khabarrazmavar.ir

جام جهانی ووشو - چین؛

شناسه خبر : 8251 ۱۰:۴۱ ۱۳۹۵/۰۸/۳۰

چهارمین مدال ایران بدست آمد/ هانیه رجبی به نشان برنز دست یافت

در ادامه رقابتهای جام جهانی ووشو در بخش تالو بانوی ملی پوش کشورمان موفق شد با کسب مدال برنز تعداد مدالهای تیم اعزامی ایران را به عدد چهار برساند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، نخستین دوره رقابت های جام جهانی ووشو که با حضور برترین های تالو جهان به میزبانی چین در شهر «فو ژو» آغاز شد که بعد از سه مدال نقره و برنز روز نخست، امروز هم هانیه رجبی یک نشان برنز دیگر برای تیم ملی کشورمان کسب کرد.

در رقابت های نوبت صبح امروز یکشنبه، هانیه رجبی برای اجرای فرم «دائو شو» به روی تالوفیلد رفت و با ثبت امتیاز ۹.۴۱ بر سکوی سوم ایستاد و مدال برنز را از آن خود کرد.در این فرم، نماینده هنگ کنگ با امتیاز۹.۶۱ به مدال طلا دست یافت و ووشوکار روسیه ای با ۹.۵۰ نقره ای شد.

روز گذشته زهرا کیانی ۲ مدال نقره و برنز، فرشاد عربی یک برنز برای تیم ملی کشورمان کسب کرده بودند و با احتساب مدال برنز هانیه رجبی، جمع مدالهای ایران به عدد چهار رسید.

این مسابقات عصر امروز با شناخت نفرات برتر فرم های باقی مانده به تمام می رسد

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.