www.khabarrazmavar.ir

جام جهانی ووشو - چین؛

شناسه خبر : 8251 ۱۰:۴۱ ۱۳۹۵/۰۸/۳۰

چهارمین مدال ایران بدست آمد/ هانیه رجبی به نشان برنز دست یافت

در ادامه رقابتهای جام جهانی ووشو در بخش تالو بانوی ملی پوش کشورمان موفق شد با کسب مدال برنز تعداد مدالهای تیم اعزامی ایران را به عدد چهار برساند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، نخستین دوره رقابت های جام جهانی ووشو که با حضور برترین های تالو جهان به میزبانی چین در شهر «فو ژو» آغاز شد که بعد از سه مدال نقره و برنز روز نخست، امروز هم هانیه رجبی یک نشان برنز دیگر برای تیم ملی کشورمان کسب کرد.

در رقابت های نوبت صبح امروز یکشنبه، هانیه رجبی برای اجرای فرم «دائو شو» به روی تالوفیلد رفت و با ثبت امتیاز ۹.۴۱ بر سکوی سوم ایستاد و مدال برنز را از آن خود کرد.در این فرم، نماینده هنگ کنگ با امتیاز۹.۶۱ به مدال طلا دست یافت و ووشوکار روسیه ای با ۹.۵۰ نقره ای شد.

روز گذشته زهرا کیانی ۲ مدال نقره و برنز، فرشاد عربی یک برنز برای تیم ملی کشورمان کسب کرده بودند و با احتساب مدال برنز هانیه رجبی، جمع مدالهای ایران به عدد چهار رسید.

این مسابقات عصر امروز با شناخت نفرات برتر فرم های باقی مانده به تمام می رسد

آخرین اخبار

پنج مشکلی که نشان می‌دهد باید بیشتر ورزش کنید
پنج مشکلی که نشان می‌دهد باید بیشتر ورزش کنید
ورزش کردن حتی در خانه می‌تواند سلامت را افزایش دهد و از بروز بیماری‌ها جلوگیری کند. اگر می خواهید سالم باشید باید اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی ورزش می کنید. نشانه‌هایی وجود دارد که مشخص می‌کند میزان ورزش کردن شما کافی نیست.