www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 236 ۰۱:۲۶ ۱۳۹۳/۰۸/۲۲

چهارمین دوره بازی‌های آسیایی ساحلی – تایلند ؛ کسب شش مدال توسط نمایندگان ایران در روز نخست

در نخستین روز از مسابقات چهارمین دوره بازی های آسیایی ساحلی به میزبانی پوکت تایلند، کاروان ورزش ایران موفق به کسب شش مدال شد. این در حالی است که ایران در سه دوره گذشته در مجموع چهار مدال کسب کرده بود. به گزارش “رزم نیوز”، امروز نمایندگان سامبو و جوجیتسو ایران در حالی به مصاف […]

در نخستین روز از مسابقات چهارمین دوره بازی های آسیایی ساحلی به میزبانی پوکت تایلند، کاروان ورزش ایران موفق به کسب شش مدال شد. این در حالی است که ایران در سه دوره گذشته در مجموع چهار مدال کسب کرده بود.

به گزارش “رزم نیوز”، امروز نمایندگان سامبو و جوجیتسو ایران در حالی به مصاف رقبای خود رفتند که در سه دوره گذشته بازی‎های ساحلی، ایران جمعا چهار مدال کسب کرده بود.

در سامبو، یوسف کریمیان در وزن 82 منهای کیلوگرم به برنز رسید و احسان کریمیان در وزن 100 کیلو گرم نقره گرفت.

در رشته جوجیتسو نیز احمدرضا عیدی در وزن منهای 60 کیلوگرم، امیر حسین خادمیان در وزن منهای 70 و محمد منصوری داور در وزن منهای 80 کیلو گرم  نقره و سید علی اصغر دوکوهکی نیز در وزن منهای 90 کیلو گرم برنز گرفتند.

چهارمین دوره بازی‎های ساحلی آسیایی از روز جمعه با برگزاری مراسم افتتاحیه رسما آغاز اما رقابتهای برخی رشته‌ها از دو روز قبل از مراسم افتتاحیه  شروع شده است.

کاوان ورزش ایران با 85 ورزشکار در 17 رشته اسکواش، جوجیتسو، سامبو، فوتوالی، صخره نوردی، فوتبال، دوگانه، کوراش، کشتی، والیبال، سپک تاکرا، سه گانه، اسکیت،موی‎تای، واترپلو، کبدی، دوومیدانی و بدنسازی در این دوره از بازی‌ها شرکت کرده است.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!