www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 236 ۰۱:۲۶ ۱۳۹۳/۰۸/۲۲

چهارمین دوره بازی‌های آسیایی ساحلی – تایلند ؛ کسب شش مدال توسط نمایندگان ایران در روز نخست

در نخستین روز از مسابقات چهارمین دوره بازی های آسیایی ساحلی به میزبانی پوکت تایلند، کاروان ورزش ایران موفق به کسب شش مدال شد. این در حالی است که ایران در سه دوره گذشته در مجموع چهار مدال کسب کرده بود. به گزارش “رزم نیوز”، امروز نمایندگان سامبو و جوجیتسو ایران در حالی به مصاف […]

در نخستین روز از مسابقات چهارمین دوره بازی های آسیایی ساحلی به میزبانی پوکت تایلند، کاروان ورزش ایران موفق به کسب شش مدال شد. این در حالی است که ایران در سه دوره گذشته در مجموع چهار مدال کسب کرده بود.

به گزارش “رزم نیوز”، امروز نمایندگان سامبو و جوجیتسو ایران در حالی به مصاف رقبای خود رفتند که در سه دوره گذشته بازی‎های ساحلی، ایران جمعا چهار مدال کسب کرده بود.

در سامبو، یوسف کریمیان در وزن 82 منهای کیلوگرم به برنز رسید و احسان کریمیان در وزن 100 کیلو گرم نقره گرفت.

در رشته جوجیتسو نیز احمدرضا عیدی در وزن منهای 60 کیلوگرم، امیر حسین خادمیان در وزن منهای 70 و محمد منصوری داور در وزن منهای 80 کیلو گرم  نقره و سید علی اصغر دوکوهکی نیز در وزن منهای 90 کیلو گرم برنز گرفتند.

چهارمین دوره بازی‎های ساحلی آسیایی از روز جمعه با برگزاری مراسم افتتاحیه رسما آغاز اما رقابتهای برخی رشته‌ها از دو روز قبل از مراسم افتتاحیه  شروع شده است.

کاوان ورزش ایران با 85 ورزشکار در 17 رشته اسکواش، جوجیتسو، سامبو، فوتوالی، صخره نوردی، فوتبال، دوگانه، کوراش، کشتی، والیبال، سپک تاکرا، سه گانه، اسکیت،موی‎تای، واترپلو، کبدی، دوومیدانی و بدنسازی در این دوره از بازی‌ها شرکت کرده است.

آخرین اخبار

مسئولان کاراته سبک های آزاد باید با یکدیگر متحد باشند
مسئولان کاراته سبک های آزاد باید با یکدیگر متحد باشند
بازیکن تیم ملی کاراته سبک های آزاد گفت: هدفمان در مسابقات صربستان این بود که طلسم نرفتن تیم ملی کاراته سبک های آزاد به کشورهای مختلف شکسته شود و همه باور کنند که فدراسیون به کاراته آزاد هم توجه می کند و از این بابت هم خوشحالم. عدم اتحاد مسئولین هر سبک در کاراته آزاد باعث می شود که فدراسیون نیز نتواند برای پیشرفت کاراته آزاد اقدامی موثر انجام دهد.