www.khabarrazmavar.ir

موی تای قهرمانی جهان - بلاروس؛

شناسه خبر : 9465 ۰۹:۳۸ ۱۳۹۶/۰۲/۱۷

پیروزی ساکی، شکست زرین فر/ برنامه روز سوم مسابقات

در ادامه رقابتهای موی تای قهرمانی جهان یک نماینده ایران با قبول شکست از دور مسابقات خارج شد و یک نماینده دیگر کشورمان به یک چهارم نهایی صعود کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه این رقابتها که با حضور نمایندگانی از ۱۰۵ کشور جهان به میزبانی بلاروس در مینسک جریان دارد تیم ملی کشورمان دو نماینده در روز دوم داشت که حاصل تلاش آنها یک پیروزی و یک شکست بود.

علی زرین فر در وزن ۶۰- کیلوگرم در یک فینال زودرس مقابل «پراویت چلیانک» از تایلند قرار گرفت و با وجود ارائه یک مبارزه پایاپای در راند سوم مغلوب شد و از ادامه مسابقات بازماند.

همچنین ایوب ساکی در وزن ۷۵- کیلوگرم در اولین دیدار خود در این رقابتها «ازمیرموهات» از مالزی را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در دومین دیدار خود باید با «ایوان گریگوریف» از روسیه پیکار کند.

در ادامه این مسابقات امروز یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه در روز سوم مسابقات چهار نماینده از کشورمان به دیدار رقبای خود می روند. سمیه خزایی که روز جمعه در وزن ۵۴- کیلوگرم «ژوک» از بلاروس را شکست داده بود، امروز در مرحله یک چهارم نهایی باید با «والریا دزدووا» از روسیه پیکار کند. خزایی در صورت پیروزی در این دیدار با صعود به نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی خواهد کرد.

مستانه سیف آبادی هم دروزن ۴۵- کیلوگرم در اولین دیدار خود باید با «اومیاما بلوررت» از مراکش پیکار کند. وی در صورت برتری به نیمه نهایی راه پیدا کرده و برای صعود به دیدار نهایی باید با برنده مبارزه هنک کنگ و بلاروس پیکار کند.

کاوه سلیمانی در وزن ۶۷- کیلوگرم بعد از پیروزی روز جمعه مقابل«جاناتان پولوسان» از فیلیپین، امروز در مرحله یک چهارم نهایی باید با «ماگمدزیانوکوف» از روسیه پیکار کند.

ایرج عزیرپور هم در وزن ۹۱+ کیلوگرم ابتدا به دیدرا «شلیپوف» از روسیه می رود و سپس با برنده مبارزه بلغارستان و کره جنوبی مبارزه می کند.

این دوره از مسابقات از جمعه در مینسک بلاروس آغاز شده است.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.