www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10089 ۲۲:۱۸ ۱۳۹۶/۰۵/۰۶

پیروزی زرین فر و مینایی و شکست ساکی در روز نخست موآی تای بازی های جهانی

علی زرین فر و مسعود مینایی با پیروزی در مبارزه نخست به نیمه نهایی رفتند و ایوب ساکی با قبول شکست از دور رقایت ها کنار رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، روز نخست و مرحله یک چهارم نهایی مسابقات موآی تای بازی های جهانی لهستان امروز برگزار شد. در مهمترین مبارزات “علی زرین فر” نماینده وزن ۶۳٫۵ کیلوگرم کشورمان پس از سه راند مبارزه با نتیجه ۳۰-۲۷ بر “وو وان دای” از ویتنام پیروز شد.

در دیگر مبارزه مهم از وزن ۷۱ کیلوگرم “مسعود مینایی” در زادروزش هدیه ارزشمندی به علاقه مندان خود داد و قاطعانه در راند دوم با ناک اوت بر “جاکوب راجفسکی” از لهستان پیروز شد.

“ایوب ساکی” فایتر وزن ۸۱ کیلوگرم سومین نماینده ما در این مسابقات بود که همه علاقه مندان ایرانی منتظر پیروزی او بودند تا جشنشان کامل شود اما پس از سه راند مبارزه ساکی با امتیاز ۳۰-۲۷ مغلوب “میکیتا شوستاک” از بلاروس شد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

علی زرین فر فردا در نیمه نهایی با “اسکار سیگرت” لهستانی مبارزه خواهد کرد و مسعود مینایی به مصاف “پاول دزیالندزیک” از بلاروس خواهد رفت.

آخرین اخبار

رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.