www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12133 ۱۵:۳۴ ۱۳۹۷/۰۲/۱۶

پیروزی بی دردسر گلوکین بر کابوس

گنادی گلوکین با ناک اوت در راند دوم وانِس مارتیروسیان را شکست داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مبارزه عنوان قهرمانی دسته میان وزن بوکس جهان بین گنادی گلوکین قزاق مدافع عناوین قهرمانی WBC،IBF،WBA و IBO و وانس مارتیروسیان ارمنی-امریکایی بامداد امروز در StubHub Cente کالیفرنیا برگزار شد.

در راند نخست مبارزه هر دو بوکسر عملکرد خوب و پایاپایی داشتند اما در راند دوم داستان متفاوتی را شاهد بودیم.گلوکین با ضربات سنگین و ترکیبی آپرکات،هوک چپ و مشت راست مارتیروسیان را خلع سلاح کرد و به کف رینگ انداخت. شمارش ناک دان توسط داور آغاز شد ولی کابوس بر سر کابوس ارمنی سایه افکنده بود و یارای برخواستن در او وجود نداشت. GGG موفق شد سی و هشتمین پیروزی خود را قاطعانه به دست آورد و در فکر قدم بعدی باشد.اما هنوز حریف بعدی او مشخص نیست و او گزینه های بسیاری پیش روی خود می بیند.مبارزه دوم با کانلو آلوارز،نبرد با مدعیان میان وزن IBF مانند سرگی دِرِویانچنکو و جرمال شارلو یا مبارزه دنیل جاکبوز و حتی مبارزه با قهرمان WBO یعنی بیلی جو ساندرز.باید منتظر ماند و دید تصمیم خود گنادی گلوکین در این رابطه چیست؟!

آخرین اخبار

فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.