www.khabarrazmavar.ir

جام جهانی ووشو- چین؛

شناسه خبر : 13014 ۰۹:۱۰ ۱۳۹۷/۰۸/۰۵

پیروزی بانوان ایران در گام نخست

نهمین دوره جام جهانی ووشو با برتری سه بانوی اعزامی تیم ملی ایران آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابت های جام جهانی ووشو در بخش ساندا صبح امروز شنبه پنجم مهرماه به میزبانی چین و در شهر «هانژو» با حضور مدال آوران اوزان مختلف رقابت های قهرمانی جهان آغاز شد.

در رقابتهای نوبت صبح مسابقات در بخش بانوان برگزار شد که سه بانوی ووشوکار کشورمان به مصاف حریفان رفته و موفق با کسب پیروزی مقابل رقبای خود شدند.

در وزن ۵۲ کیلوگرم الهه منصوریان برابر «ادینا پرادو» از برزیل در همان راند نخست به برتری دست یافت تا شروع خوبی داشته باشد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم شهربانو منصوریان توانست در رقابت با «عطیه لویزا» از الجزایر با ارائه مبارزه ای تماشایی حریف را ناک اوت کرده و صاحب برتری شود.

در وزن ۷۵ کیلوگرم فریناز نذیری در نخستین تجربه ملی خود برابر «اوگنیا استاپنووا» از روسیه ایستاد و در پایان ۲ راند مبارزه با پیروزی میدان را ترک کرد تا او نیز آغاز خوبی داشته باشد.

در ادامه جام جهانی ساندا، عصر امروز نمایندگان ایران در بخش ساندای مردان به میدان می روند. همچنین شهربانو منصوریان در ساندای زنان نیز دومین مبارزه خود را برگزار خواهد کرد.

آخرین اخبار

عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: با ایجاد کارگروه تخصصی در فدراسیون و بهره مندی از متخصصان و کارشناسان فدراسیون و وزارت ورزش، نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال و با تخلفات مبارزه قاطع خواهیم کرد.