www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9621 ۱۳:۵۵ ۱۳۹۶/۰۳/۰۷

پیروزی اسپنس جوان بر قهرمان جهان

ارول اسپنس بوکسر جوان و شکست ناپذیر امریکایی با پیروزی قاطع بر کل بروک عنوان قهرمانی بوکس جهان IBF را از آن خود ساخت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، کل بروک قهرمان بریتانیایی دسته ولترویت IBF دیشب و در شفیلد انگلستان در برابر دیدگان هموطنانش به مصاف ارول اسپنس جونیور بوکسر ۲۷ ساله امریکایی رفت تا با امید بر پیروزی بر او کابوس شکست سال قبل در برابر گنادی گلوکین را به دست فراموشی بسپارد اما شبح شکست بار دیگر بر او سایه افکند. مبارزه با تشویق بروک از سمت تماشاچیان آغاز شد ولی اسپنس تحت تاثیر جو حاکم قرار نگرفت و رفته رفته کنترل مبارزه را به دست گرفت و در راند یازدهم و در حالی که یک دقیقه و چهل و هشت ثانیه از زمان این راند گذشته بود با ضربات بی رحمانه و قدرتمندش بروک را به زانو درآورد و با ناک اوت پیروز این مبارزه بزرگ شد و عنوان قهرمانی IBF را نیز از آن خود ساخت.

ارول اسپنس جونیور با این پیروزی به رکورد ۲۲ پیروزی از ۲۲ مبارزه رسید،البته لازم به ذکر است که ۱۹ پیروزی از این تعداد با ناک اوت همراه بوده.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴