www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9621 ۱۳:۵۵ ۱۳۹۶/۰۳/۰۷

پیروزی اسپنس جوان بر قهرمان جهان

ارول اسپنس بوکسر جوان و شکست ناپذیر امریکایی با پیروزی قاطع بر کل بروک عنوان قهرمانی بوکس جهان IBF را از آن خود ساخت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، کل بروک قهرمان بریتانیایی دسته ولترویت IBF دیشب و در شفیلد انگلستان در برابر دیدگان هموطنانش به مصاف ارول اسپنس جونیور بوکسر ۲۷ ساله امریکایی رفت تا با امید بر پیروزی بر او کابوس شکست سال قبل در برابر گنادی گلوکین را به دست فراموشی بسپارد اما شبح شکست بار دیگر بر او سایه افکند. مبارزه با تشویق بروک از سمت تماشاچیان آغاز شد ولی اسپنس تحت تاثیر جو حاکم قرار نگرفت و رفته رفته کنترل مبارزه را به دست گرفت و در راند یازدهم و در حالی که یک دقیقه و چهل و هشت ثانیه از زمان این راند گذشته بود با ضربات بی رحمانه و قدرتمندش بروک را به زانو درآورد و با ناک اوت پیروز این مبارزه بزرگ شد و عنوان قهرمانی IBF را نیز از آن خود ساخت.

ارول اسپنس جونیور با این پیروزی به رکورد ۲۲ پیروزی از ۲۲ مبارزه رسید،البته لازم به ذکر است که ۱۹ پیروزی از این تعداد با ناک اوت همراه بوده.

آخرین اخبار

طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.