www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9621 ۱۳:۵۵ ۱۳۹۶/۰۳/۰۷

پیروزی اسپنس جوان بر قهرمان جهان

ارول اسپنس بوکسر جوان و شکست ناپذیر امریکایی با پیروزی قاطع بر کل بروک عنوان قهرمانی بوکس جهان IBF را از آن خود ساخت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، کل بروک قهرمان بریتانیایی دسته ولترویت IBF دیشب و در شفیلد انگلستان در برابر دیدگان هموطنانش به مصاف ارول اسپنس جونیور بوکسر ۲۷ ساله امریکایی رفت تا با امید بر پیروزی بر او کابوس شکست سال قبل در برابر گنادی گلوکین را به دست فراموشی بسپارد اما شبح شکست بار دیگر بر او سایه افکند. مبارزه با تشویق بروک از سمت تماشاچیان آغاز شد ولی اسپنس تحت تاثیر جو حاکم قرار نگرفت و رفته رفته کنترل مبارزه را به دست گرفت و در راند یازدهم و در حالی که یک دقیقه و چهل و هشت ثانیه از زمان این راند گذشته بود با ضربات بی رحمانه و قدرتمندش بروک را به زانو درآورد و با ناک اوت پیروز این مبارزه بزرگ شد و عنوان قهرمانی IBF را نیز از آن خود ساخت.

ارول اسپنس جونیور با این پیروزی به رکورد ۲۲ پیروزی از ۲۲ مبارزه رسید،البته لازم به ذکر است که ۱۹ پیروزی از این تعداد با ناک اوت همراه بوده.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)