www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13502 ۲۲:۰۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۰

پیروزی آسان فلوید بر ستاره ژاپنی!

فلوید میودر با ناک اوت فنی در همان راند نخست تنشین ناسوکاوا را شکست داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رویداد RIZIN 14 امروز به میزبانی استادیوم سایتاما سوپر آرنا در توکیو ژاپن برگزار شد.

در مهمترین مبارزه این مسابقات فلوید میودر افسانه دنیای بوکس از ایالات متحده امریکا با رکورد ۵۰-۰ به مصاف تنشین ناسوکاوا ستاره ژاپنی کیک بوکسینگ رفت.مبارزه ای با قوانین بوکس (البته سه راند سه دقیقه ای) که قرار بود جزو رکورد حرفه ای هیچ یک از دو فایتر ثبت نشود.
تنشین ۲۱ ساله بسیار امیدوار بود که در حضور هموطنانش دست به کار بزرگی بزند و بتواند نخستین فایتری لقب گیرد که بر میودر پیروز شده اما بوکسر ۴۱ ساله و باتجربه امریکایی در عمل هرگز چنین اجازه ای به او نداد.

میودر که از پیش از مبارزه و در حین مبارزه لبخند به لب داشت با یک بادی شان و سپس هوک چپ به استقبال فایتر ژاپنی رفت و او را به کف رینگ انداخت.با شمارش ناک دان توسط کِنی بِیلِس داور مبارزه،تنشین از جای خود برخواست و به مبارزه ادامه داد اما فلوید این بار با یک آپرکات سنگین راست بار دیگر او را ناک دان کرد و باز هم تنشین از جای خود بلند شد تا به مبارزه ادامه دهد و اسطوره امریکایی این بار با مشت راست مستقیم خود حریف را به کف رینگ انداخت.در این لحظه مربیان تنشین حوله را به درون رینگ انداختند و مبارزه با ناک اوت فنی به سود فلوید میودر پایان یافت.

.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.