www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9663 ۲۱:۰۲ ۱۳۹۶/۰۳/۱۴

پیروزی آدونیس در دوئل دوم سوپرمن و شاهزاده لهستانی

آدونیس استیونسون و اندرو فانفارا برای بار دوم و در نبردی انتقامی رو در روی یکدیگر رفتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سالن “سنتر بل” شهر مونترال بامداد یکشنبه ۱۴ خرداد به وقت کشورمان میزبان نبرد دوم بین آدونیس استیونسون و اندرو فانفارا بود.آدونیس ۳۹ ساله ملقب به “سوپرمن” بوکسر کانادایی و قهرمان دسته نیمه سنگین وزن بوکس جهان WBC برای هشتمین دفاع از عنوان قهرمانی اش به مصاف اندرو فانفارا بوکسر ۲۹ ساله اهل لهستان ملقب به “شاهزاده لهستانی” رفت،فانفارا هم برای انتقام شکستش در برابر آدونیس در سال ۲۰۱۴ وارد رینگ شد.
با به صدا در آمدن زنگ آغاز مبارزه آدونیس با تجربه روند مبارزه را در دست گرفت و با ضربات قدرتمند خود سر و تن بوکسر جوان را هدف قرار داد و او را زیر باران هوک های چپ خود قرار داد.پاسخ فانفارا به حملات آدونیس چیزی جز دفاع و زدن تک ضربات نبود.در راند دوم و در حالی که تنها ۲۸ ثانیه از زمان مبارزه گذشته بود داور مبارزه با دیدن روند مبارزه دستور توقف مبارزه را داد و آدونیس موفق شد برای هشتمین بار از عنوان قهرمانی خود در دسته نیمه سنگین وزن بوکس جهان WBC دفاع کند.رکورد حرفه ای او هم اکنون به ۲۹ پیروزی (۲۴ پیروزی با ناک اوت) از ۳۰ مبارزه رسیده است و او هنوز در این سن به تاخت و تاز خود ادامه می دهد.

.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)