www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11826 ۱۴:۵۷ ۱۳۹۶/۱۲/۱۳

پیام خداحافظی پراحساس مهدی بی باک با ملی پوشان تکواندو

مهدی بی باک سرمربی سابق تیم ملی تکواندو که امروز جای خود را به فریبرز عسکری داد ، با انتشار متنی پر از احساسات برای جامعه تکواندو آرزوی موفقیت و با آنها خداحافظی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ؛ بعد از روی کار آمدن دوباره محمد پولادگر به عنوان رئیس فدراسیون همه حدس و گمان ها بر تغییر در راس تیم ملی بزرگسالان بود و کمتر کسی بود که باور کند مهدی بی باک همچنان مثل دوره قبل از حمایت های پولادگر برخوردار شود، خواسته یا ناخواسته پولادگر مجبور بود دست به تحولاتی بزند تا شاید سر و صدای برخی از مخالفان بخوابد .

مهدی بی باک را می توان اولین قربانی بعد از انتخابات معرفی کرد، هر چند عملکرد وی در طول به دست گرفتن سکان هدایت تیم ملی خیلی هم درخشان و قابل دفاع نبود اما باید بپذیریم وقتی تیمی نتیجه نمی گیرد همه مسئولیت ها برگردن سرمربی نیست.

به هر حال وی از امروز جای خود را به فریبرز عسکری داد و شاید با نگاهی خوش بینانه همین که فدراسیون نشینان نام بی باک را به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری اعلام کرده بودند باید مثبت دانست.

بی باک هرچند علاقه ای به شبکه های مجازی ندارد و هنوز صفحه ای در اینستاگرام ندارد اما وی طی پیامی در فیس بوک با جامعه تکواندو خداحافظی و برای آنها آرزوی موفقیت کرد ، در متن پیام سرمربی سابق تیم ملی آمده است:

” قهرمانان عزیزم، دلم براتون خیلى تنگ می شه، تو شادیها و غم ها در کنار هم بودیم و اگرچه یکسال گذشته خیلى سخت گذشت ولى در کنار هم بودن خاطرات فراموش نشدنى در ذهنم حک کرد. آرزوى بهترینها رو واستون دارم و می دانم موفق خواهید شد خدا همیشه نگهدارتان باشد.”

انتهای پیام/

آخرین اخبار

امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
قسمت ۵۸ مجله تصویری رزم آور ؛ آخرین گفتگوی امیر علی اکبری که ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته وچند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته وخود را برای مبارزه آماده می کند.
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
قسمت ۵۷ مجله تصویری رزم آور ؛ گفتگو با امیر مهدی زاده نابغه جهانی کاراته از شروع کاراته تا ازدواج و قهرمانی جهان و پشت پرده های رزمی