www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12680 ۰۹:۳۶ ۱۳۹۷/۰۶/۰۵

پگاه زنگنه به مدال برنز کاراته رسید

سرگروه تیم ملی کاراته بانوان با برتری مقابل رقیب ویتنامی خود به نشان برنز دست یافت تا تیم ملی کاراته به ششمین مدال خود در این بازیها دست پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه مبارزات رشته کاراته در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی، پگاه زنگنه در وزن ۶۸- کیلوگرم موفق به کسب نشان برنز شد. وی که در مبارزه نخست خود برابر«غزل غفوروا» از قزاقستان با رای داوران بازنده شده بود در گروه بازنده موفق عمل کرد و برنز گرفت.

وی ابتدا «دیلدور آنادور دیوا» از ازبکستان را ۳ بر صفر از پیش رو برداشت و در ادامه «نگویان تای نگون» از ویتنام را ۱۰ بر صفر شکست داد و به نشان برنز دست پیدا کرد.

در رقابتهای امروز بهمن عسگری در وزن ۷۵- کیلوگرم راهی مبارزه نهایی شده و ذبیح الله پورشیب نیز در وزن ۸۴- کیلوگرم رقابتهای خود را آغاز خواهد کرد.

برای تیم هشت نفره کاراته ایران تا کنون سجاد گنج زاده یک نشان طلا، امیرمهدیزاده، طراوات خاکسار و رزیتا علیپور سه مدال نقره، حمیده عباسعلی و پگاه زنگنه نیز دو نشان برنز کسب کرده اند.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!