www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12686 ۱۴:۳۸ ۱۳۹۷/۰۶/۰۵

پورشیب به نشان برنز دست یافت/ پایان تیم کاراته با هشت مدال

سرگروه تیم ملی کاراته ایران با برتری مقابل رقیب اردنی خود به نشان برنز دست یافت تا پرونده تیم هشت نفره کاراته با هشت مدال بسته شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، ذبیح الله پورشیب نماینده وزن ۸۴- کیلوگرم کشورمان که با شکست برابر نماینده کویت از راهیابی به دیدار نهایی بازمانده بود، در دیدار رده بندی «محمود ساجان» از اردن را شکست داد و به نشان برنز دست یافت.

وی امروز با نتایج مشابه ۸ بر صفر مقابل «جواهر حیدراف» از تاجیکستان و «دیواس شرستا» از ویتنام به پیروزی دست یافت و در دیدار مرحله نیمه نهایی پس از تساوی ۵ بر ۵ در پیکار با «احمد المسافر» نماینده کویت با قانون سنشو (امتیاز نخست) بازنده شد و از راهیابی به دیدار نهایی بازماند.

تیم ملی کاراته ایران با هشت نماینده در دو بخش مردان و زنان درهجدهمین دوره بازیهای آسیایی به میدان رفته بود که موفق به کسب هشت مدال شد. بهمن عسگری و سجاد گنج‌زاده دو مدال طلا، امیرمهدیزاده، طراوت خاکسار و رزیتا علیپور سه مدال نقره، حمیده عباسعلی، پگاه زنگنه و ذبیح الله پورشیب هم سه مدال برنز برای تیم کشورمان کسب کردند.

آخرین اخبار

چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
سال ها پیش یکی از کارشناسان خبره دنیای پرورش اندام با کنایه نسبت به اوضاع به هم ریخته و نا بسامان این ورزش در کشورمان جمله ای را به کار می برد که بسیار با مسما بود. این کارشناس می گفت: پرورش اندام ایران پدران زیادی دارد اما مادر ندارد!
محرومیت برای پسر بد!
محرومیت برای پسر بد!
با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ بدر هاری ، فایتر مراکشی تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ دور از رینگ خواهد بود.