www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12721 ۱۴:۱۸ ۱۳۹۷/۰۶/۰۸

پرونده کوراش ایران با کسب یک مدال طلا، ۱ نقره و ۲ برنز بسته شد

پرونده تیم ملی کوراش ایران در بازی‌های آسیایی اندونزی با کسب یک مدال طلا، یک نقره، و ۲ برنز بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دوازدهمین روز از هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی اندونزی در حالی از صبح امروز(پنج شنبه) آغاز شده است که زهرا باقری  به عنوان آخرین نماینده تیم ملی کوراش ایران به روی تاتامی رفت و با شکست مقابل حریف خود از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

باقری در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم بانوان در برابر اوتگون نماینده مغولستان باخت و از دور رقابت‌ها حذف شد. وی در دور اول برابر جهان محمددوا از ترکمنستان پیروز شد، اما با شکست برابر نماینده مغولستان از دور رقابتها حذف شد. بدین ترتیب پرونده تیم ملی کوراش ایران در این رقابت‌ها با کسب یک مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز بسته شد. تیم ملی کوراش ایران با ترکیب ۱۱ ملی پوش راهی جاکارتا شده بود.

در وزن منهای ۶۳ زنان آذر کولیوند و زهرا نادری، در وزن منهای ۵۲ زنان طاهره آذرپیوند، در وزن منهای ۶۶ مردان بهزاد وحدانی و قنبرعلی قنبری، در وزن منهای ۸۱ مردان الیاس علی اکبری با  و امید تیزتک،‌ در وزن منهای ۹۰ قاسم احمدی و محمد ملک محمدی  و در وزن مثبت ۹۰ مردان محمد علی ذاکری و جعفر پهلوانی نفراتی بودند که راهی این دوره از بازی‌های آسیایی شده بودند.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴