www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13148 ۱۵:۴۰ ۱۳۹۷/۰۸/۲۹

پخش اشتباهی سرود جمهوری اسلامی ایران در چین تایپه ! + فیلم

یازدهمین دوره رقابت های قهرمانی جهان پومسه در حالی با کسب عنوان چهارمی ایران به پایان رسید که این مسابقات حاشیه هایی را هم به همراه داشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور , پرونده یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پومسه که از روز پنجشنبه – ۲۴ آبان‌ماه با حضور ۱۲۷۴ پومسه رو از ۵۴ کشور در ورزشگاه “تیان مو” چین تایپه آغاز شده بود روز یکشنبه – ۲۷ آبان‌ماه بسته شد.

پومسه روهای ایران در مجموع زنان و مردان با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و ۷ برنز به عنوان چهارمی قناعت کردند. کره‌جنوبی قهرمان شد، چین تایپه عنوان نایب قهرمانی را بدست آورد و مکزیک نیز در رده سومی قرار گرفت.

هر چند در این دوره از رقابت ها عملکرد تیم مردان قابل قبول نبود ، اما بانوان پومسه روی کشورمان تمام توان خود را روی شیاپ چانگ گذاشتند.

یکی از حاشیه های قابل توجه این دوره از پیکارهای جهانی ، زمانی بود که تیم سه نفره بانوان در رده‌سنی ۳۱ تا ۴۰ سال با ترکیب آتوسا فرهمند، سید معصومه حسینی، مونا رزاقی به مدال طلا دست یافتند و روی سکوی نخست ایستادند اما در اتفاقی نادر سرود جمهوری اسلامی ایران در هنگام به اهتزاز در آوردن کشور به اشتباه پخش شد.

در پی این اتفاق ؛ فدراسیون تکواندو کشورمان طی مکاتبه ای با فدراسیون جهانی تکواندو و همچنین فدراسیون تکواندو چین تایپه مراتب اعتراض خود را اعلام و خواهان پاسخگویی شده است.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.