www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12714 ۱۸:۳۴ ۱۳۹۷/۰۶/۰۷

پایان کار بوکس در جاکارتا با حذف موسوی

سیدشاهین موسوی بوکسور ایران در وزن ۷۵ کیلوگرم در مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌های آسیایی شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سیدشاهین موسوی در مرحله یک چهارم نهایی بازی های آسیایی امروز چهارشنبه به مصاف مادریمف از ازبکستان که عنوان قهرمانی جهان را در کارنامه دارد رفت و با نتیجه ۵ بر صفر شکست خورد.

به این ترتیب کار بوکس ایران در این دوره از بازی‌های آسیایی بدون کسب حتی یک مدال به پایان رسید.

این در حالی است که ایران همیشه مدعی مدال در سنگین وزن بوده که میزبان در این دوره از بازی‌ها اوزان سنگین را حذف کرده است.

امید احمدی‌صفا و سجاد کاظم‌پور دیگر بوکسورهای ایران هستند که پیش از این از دور مسابقات حذف شدند.

شاهین موسوی بعد از حذف از بازی های آسیایی گفت: حریف ازبکستانی من خیلی خوب بود. او رنکینگ بالای جهان را دارد ولی خداوکیلی از این حریف چیزی کم نداشتم. متاسفانه روسیاه شدم. وی افزود: تجربه حریفم بالا بود و در راند سوم توانست بازی را جمع کند.

بوکسور ایران در پایان گفت: در بازی قبل حریف سوریه ای را بردم که مدال دوره قبل را گرفته بود. او حریف خوبی بود. به من فشار آورد و خسته ام کرد ولی تجربه حریف ازبک بالاتر بود.

آخرین اخبار

پرافتخارترین ورزشکار جوجیتسو برزیلی ایران با کلکسیونی از مدال طلا در رزم آور
پرافتخارترین ورزشکار جوجیتسو برزیلی ایران با کلکسیونی از مدال طلا در رزم آور
علی اکبرپور دانشجوی دکترای تاریخ ایران باستان که به تازگی کتابی را نیز در این زمینه به رشته تحریر در آورده ، در رشته جوجیتسو برزیلی به مهارت قابل توجهی دست یافته و ۱۳ مدال جهانی و بین المللی را در کارنامه خود دارد، او پس از ثبت رکوردهای درخشان، به تازگی با قهرمانی جهان از مسابقات Abudhabi World professional championship jiu-jitsu 2019 بازگشته است.