www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13116 ۱۶:۰۹ ۱۳۹۷/۰۸/۲۱

پایان غم بار بمب افکن بریتانیایی با شکست برابر گربه اوکراینی!

الکساندر یوسیک با ناک اوت برابر تونی بلیو از عناوین قهرمانی کروزرویت خود دفاع کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دیشب استادیوم منچستر آرنا شهر منچستر انگلستان میزبان یکی از رویدادهای مهم بوکس در سال ۲۰۱۸ بود.جایی که الکساندر یویسک اوکراینی قهرمان دسته کروزرویت بوکس جهان به مصاف تونی بلیو بوکسر باتجربه بریتانیایی و قهرمان سابق WBC این وزن رفت و موفق شد در راند هشتم با یک ضربه سنگین هوک چپ بلیو را ناک اوت کند.

بلیو پس از تحمل این شکست به تمجید از قهرمان اوکراینی پرداخت و او را بهترین بوکسر دسته کروزرویت دانست و خاطر نشان کرد که هر کسی با او وارد یک رینگ شود دچار دردسر می شود.بلیو ۳۵ ساله با شکست برابر یوسیک با رکورد ۳۰-۳-۱ دستکشهایش را آویزان کرد.

در سمت مقابل یوسیک با این پیروزی همچنان بدون شکست و به رکورد ۱۶-۰ رسید.گربه اوکراینی که هم اکنون عناوین WBA,WBC,WBO,IBF و RING Magazine دسته کروزرویت را در اختیار دارد در ادامه قصد دارد به سنگین وزن رفته و خود برابر آنتونی جاشوا بریتانیایی قهرمان دسته سنگین وزن محک بزند.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!