www.khabarrazmavar.ir

جودو قهرمانی آسیا- قرقیزستان؛

شناسه خبر : 9935 ۱۹:۳۹ ۱۳۹۶/۰۴/۲۲

پایان روز نخست با مدال برنز یوسفی/برنامه روز دوم

پرونده جودوکاران ایران در روز نخست رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان آسیا با تنها مدال برنز علی یوسفی در قرقیزستان بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، علی یوسفی که در دیدار رده بندی وزن  ۶۶- کیلوگرم راه یافته بود، در جدال برنز کسب مدال برنز «هان وانگ» از چین تایپه را شکست داد و به نشان برنز دست پیدا کرد. وی بعد از برتری مقابل «ماک» از هنگ کنگ، نتیجه را به «اسلام توکاتشین» از قزاقستان واگذار کرد و در گروه شانس مجدد هم «شایموتاکوف» از قزاقستان را شکست داده بود.

 امیرحسین یزدانی در وزن ۵۰- کیلوگرم،مصطفی ریاحی فر در وزن ۵۵- کیلوگرم و مجید وحید بریمانلو در وزن ۶۰- کیلوگرم سه جودوکار دیگر کشورمان بودند که با شکست برابر رقبای خود توفیقی در کسب مدال نداشتند.

فردا جمعه در ادامه این رقابتها  و در وزن ۷۳-  کیلوگرم علی مولوی مقدم به دیدار «میاگم ماروسن» از مغولستان می رود و در صورت برتری نماینده چین تایپه را پیش رو دارد. حسین خجسته در وزن ۸۱- کیلوگرم  «اوگان باتار» از مغولستان را پیش رو دارد وسپس به مصاف نماینده قزاقستان می رود.

سپهر علی نژاد در وزن ۹۰- کیلوگرم در اولین دیدار با «قربانوف» از  تاجیکستان مبارزه می کند و سپس به مصاف قزاقستان می رود. علی امینی در وزن ۹۰+ کیلوگرم  بعد از یک دور استراحت «ادگار گریگوریان» از ازبکستان را پیش رو دارد.«مهدی راستگر دیکر نماینده کشورمان در این وزن باید با با «گانبات» از مغولستان پیکار ند.

در بخش بانوان و در وزن ۵۷- کیلوگرم محدثه حسینی بعد از یک دور استراحت به مصاف نماینده قرقیزستان می رود.

یازدهمین دوره رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان آسیا صبح امروز با حضور ۱۵۵ جودوکار از ۱۱ کشور به میزبانی قرقیزستان در بیشکک آغاز شده و تا عصر جمعه به پایان می رسد.

آخرین اخبار